Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: 7 PRIEŽASTYS DIENĄ PRADĖTI STIKLINE VANDENS SU CITRINA
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
Prireiks vos 2 - jų minučių, šiam "gyvenimo eliksyrui" pagaminti. Kas rytą išgerta stiklinė tokio vandens (15-30 min prieš valg...


Prireiks vos 2 - jų minučių, šiam "gyvenimo eliksyrui" pagaminti. Kas rytą išgerta stiklinė tokio vandens (15-30 min prieš valgį ) užtikrina sveikatą, nuotaiką, žvalumą ir gerą medžiagų apykaitą .


stikline vandens su citrina


1. Sustiprėja imuninė sistema. Citrinoje gausu vitamino C ir kalio. Jis stimuliuoja smegenų veiklą, nervų sistemą. Reguliuoja spaudimą.

2. Subalansuoja rūgščių pusiausvirą, nes citrinos rūgštis nesukelia rūgštingumo.Tai vienas labiausiai organizmą šarminančių produktų.

3. Padeda numesti svorio. Citrinose yra pektino, kuris padeda organizmui kovoti su alkiu, spartina medžiagų apykaitą, degina riebalus.

4. Gerina virškinimą, valo organizmą. Ryte, kasdien, šiltas vanduo su citrinų sunka, ne tik valo toksinus, iš virškinamojo trakto šalina visas nenaudingas medžiagas. Taip pat palengvina tokius nemalonius simptomus kaip pilvo pūtimas, rėmuo, raugulys.

5. Šlapimą varantis poveikis. Citrinos vanduo pagreitina šlapimo išsiskyrimą, o tai greičiau padeda išsivalyti organizmui.

6. Pastebėsite, kaip išsivalys oda. Vanduo labai svarbus yra mūsų odai, o štai citrina ta efektą dar labiau sustiprina. Antioksidantai, esantys citrinos sultyse, apsaugo nuo senatvinių dėmių, raukšlių, taip pat valo kraują. Todėl oda atrodo neprilygstamai.

7. Stiklinė vandens - tai kova su dehidratacija. Ryte, išgėrus stiklinę šilto vandens su citrinos sunka, visi organai ims veikti teisingai, ypač antinksčiai, kurie išskiria hormonus. Organizmas bus apsaugotas nuo streso, puikiai atsilieps nervų sistemai, širdžiai, kraujotakai.


stikline vandens su citrina

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top