Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: DEŠIMT FENG SHUI TAISYKLIŲ
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
DEŠIMT FENG SHUI TAISYKLIŲ Jeigu jums šios 10 taisyklių pasirodys priimtinos ir logiškos, vadinasi jūs visai ramiai galite naudoti ...
DEŠIMT FENG SHUI TAISYKLIŲ


DEŠIMT FENG SHUI TAISYKLIŲ


Jeigu jums šios 10 taisyklių pasirodys priimtinos ir logiškos, vadinasi jūs visai ramiai galite naudoti Feng Shui savo kasdieniniame gyvenime, kurdami sėkmę, gerovę ir sveikatą.

1. NESĖDĖK ANT KAMPO.
"7 metai be antros pusės?" taip pagalvoja ne vienas. Ne, tai ne tik tai! Pagal Feng Shui, smailus kampas, tai gali būti stalo, spintos, ar bet koks kitas, nukreiptas į žmogų, siunčia jam "užnuodytas strėles", kurios jį paliks ne tik be antros pusės, bet ir be pinigų, sėkmės ir sveikatos.

2. NEATSISVEIKINK PER SLENKSTĮ.
Slenkstis - energetinė kliūtis, skirianti du pasaulius. Vienoje pusėje - "savas", kitoje - "svetimas". Nematoma siena kliudo užmegzti kontaktą ir dalykai, energija "perduodama iš pasaulio - pasauliui", prarandama abiems. Taip ir gaunasi, kad ryšys tarp kontakto dalyvių išyra.

3. NEGAMINK BŪDAMAS BLOGOS NUOTAIKOS.
Taip mamos ir močiutės moko pradedančias šeimininkes. Tai visiškai teisinga : maistas pasikrauna aplinkos energija, o mes valgydami jį gauname ne tik vitaminus ir kalorijas, bet ir energetinį užtaisą. Maistas "užterštas" barniais, televizine informacija apie teroro aktus, nelaimes, siaubo filmais, puikiausiai gali sukelti apsinuodijimą, blogai virškintis, sukelti virškinamo trakto negalavimus.

4. NESTOVĖK UŽ NUGAROS.
- sakom, kai kas nors mums atsistoja už nugaros, nors tai būtų ir artimas žmogus. Ir tai nėra instinktas, kad už nugaros jaučiame priešą - grėsmę sukelia neapsaugotas užnugaris. Palaikimo, atramos nebuvimas Feng Shui laikomas pačia silpniausia energetine pozicija. Tai vienodai svarbu ne tik žmogui, bet ir namams. Jums už nugaros visada turi būti siena ar bent jau širma, o jūsų namas turėtų stovėti šalia aukštesnio šlaito, galų gale kaimynų namo ar įkalnės ar pan.

DEŠIMT FENG SHUI TAISYKLIŲ


5. NEVARYK SAVĘS Į KAMPĄ.
Tai dar viena, labai nepalanki pagal Feng Shui pozicija. Kampas laikomas vieta, kuri atima, ištraukia žmogaus energiją - namų vampyras. Ne veltui nuo senų laikų išdykusi nenuorama vaiką statydavo į kampą, kad išlaisvinti jį nuo chuliganiškos energijos pertekliaus.(svarbiausia jo ten neperlaikyti ... :)

6. NEŽIŪRĖK Į SAVE SUDUŽUSIAME, ĮSKILUSIAME VEIDRODYJE.
Pagal feng Shui blogi ne tik įdužę veidrodžiai, bet ir veidrodžiai su piešiniu, veidrodinės plytelės ir kiti paviršiai, skaidantys atvaizdą. Visa tai griauna energetiką, kas gali atsiliepti visų pirma sveikatai.

7. VEIDRODĖLIS KIŠENĖJE SAUGOS NUO BLOGO.
Iki šiol laikoma, kad susitikime su "ne draugu" padeda veidrodėlis kišenėje, atspindinčia puse į išorę. Jie atspindės visas negeras mintis, ketinimus. Taip pat visą negatyvią energiją, nukreiptą į jus.

8. NERODYK ANT SAVĘS.
- perspėjam žmones, pasakojančius apie kitų bėdas. Pagal Feng Shui čia veikia toks mechanizmas : rodydami pirštu, mes siunčiame energijos iškrovą. Garsiai įvardindami ligą, suteikiame šiai energijos iškrovai prasmę, tikslą, atspalvį - duodame jai tikslią informaciją.

9. NEGRĮŽK NUO PUSIAUKELĖS.
- nesiseks. Taigi, sako Feng Shui ! Pamenate ką kalbėjome apie slenkstį? Visi šie "šuoliai" iš pasaulio - į pasaulį labai išeikvoja energiją. Labiausiai tai žino užkietėję keliautojai, kertantys įvairių valstybių sienas dažnai. Jei jau būtina buvo grįžti, neskubėkite. Prisėskite, pasikraukite namų energijos, pažiūrėkite į veidrodį.(atsispindinti energija padvigubėja)

10. PRABĖK PRO VAIVORYKŠTĘ - BŪSI LAIMINGAS.
Tiems, kas moka fiziką, aišku, kad to padaryti praktiškai neįmanoma. Bet net pamatyti vaivorykštę - Dangaus vartų simbolį - jau geras ženklas ! O Feng Shui rekomenduoja "prisijaukinti" vaivorykštę, ir apgyvendinti ją savo namuose. Štai kodėl tokios palankios yra arkos - praeinant po jomis, mes kaskart praeiname "vaivorykštę" ir gauname Dangaus apsaugą.


PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top