Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: DETOKSAS: 10 ŽALIŲ KOKTEILIŲ ORGANIZMO VALYMUI - 2 dalis
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
OBUOLYS+LAIMAS+AGURKAS Laimas ne tik sugeba gerai išvalyti toksinus iš mūsų organizmo, bet ir veikia raminančiai nervų sistemą, pag...
OBUOLYS+LAIMAS+AGURKAS

Žalieji kokteiliai


Laimas ne tik sugeba gerai išvalyti toksinus iš mūsų organizmo, bet ir veikia raminančiai nervų sistemą, pagerina bendrą organizmo būklę, pakelia nuotaiką.
Tyrė iš laimo, agurko ir obuolio gerai tonizuoja, gaivina, duoda žvalumo. Tinka ankstyviems pusryčiams.


PAPRIKA+CITRINOS SULTYS

Žalieji kokteiliai


Iš pirmo žvilgsnio - labai neįprastas derinys. Visgi daugelis naudoja salotų užpilą į kurio sudėtį iena paprika su citrinos sultimis. Gaunasi pakankamai sotu ir lengva.
Žalioje paprikoje yra B grupės vitaminų, kurie padeda kovoti su stresas, ramina, gerina atmintį. Jei jaučiate chronišką nuovargį - toks kokteilis kaip tik tai, ko jums reikia.


BROKOLIS+OBUOLYS+LAIMAS

Žalieji kokteiliai


Suskaičiuoti brokolio naudingas savybes neįmanoma. Šiame kopūste labai didelis kiekis baltymo - tai labai naudinga vegetarams. Be to brokolis gerai pakeičia mėsą, kai karštuoju sezonu norisi lengvesnio maisto.
Brokoliai - puikus dietinis produktas. Jis šalina iš organizmo sunkiųjų metalų druskas. Derinyje su obuoliu ir laimu, gaunasi įdomus gėrimas, tinkantis vakare.


KIVI+AGURKAS+ANANASAS+CITRINA

Žalieji kokteiliai


Derinys įprastų vaisių ir daržovių su saldžiais vaisiais - tikrai skanus. Biologiškai aktyvios medžiagos, esančios ananase, suteikia jam unikalias gydančias savybes : stimuliuoja virškinimą, lieknina, jaunina organizmą.
Ananasas didina serotino kiekį kraujyje, kuris slopina alkį, taip pat šalina nereikalingus skysčius iš organizmo. Kartu su kivi, agurku ir citrina - tai galingas vitaminų užtaisas .


SALIERAS+OBUOLYS

Žalieji kokteiliai


Tai turbūt labiausiai paplitęs žaliasis kokteilis. Salieras - puikiai tonizuojantis produktas, ir gerai valo organizmo toksinus. Mažai kaloringas, turi raminančių savybių, o tai ypač reikalinga esant dideliems krūviams, per karščius.
Šis kokteilis su obuoliu puikiai tiks tiek pusryčiams, tiek vakarienei.

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top