Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: VEDŲ ASTROLOGO PATARIMAI
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
VEDŲ ASTROLOGO PATARIMAI 1.Nepradėkite svarbių reikalų šeštadienį arba antradienį.Jokiu būdu nesirinkite šiomis dienomis vestuvių dat...
VEDŲ ASTROLOGO PATARIMAI


VEDŲ ASTROLOGO PATARIMAI


1.Nepradėkite svarbių reikalų šeštadienį arba antradienį.Jokiu būdu nesirinkite šiomis dienomis vestuvių datos ir nepradėkite naujo verslo.Šeštadienis -Saturno diena,planeta vėlavimų, sunkumų,grįžtamojo veiksmo ir sunkios karmos diena.Šią dieną palanku medituoti,pabūti vienumoje su savimi,daryti askezes vardan dvasinių tikslų.Labai gerai,pavyzdžiui,visą dieną badauti (jei jums tas tinka pagal sveikatos būklę),praktikuoti mauną(tylėjimo įžadas).Antradienis-Marso diena,karo planetos,ryžtingų sprendimų,barnių ir konfliktų diena.Šiuo metu geriau užsiimti sportu,dirbti sunkius fizinius darbus,arba pradėti daryti tai,kas reikalauja ryžtingų veiksmų ir konkurencijos.

2.Pilnatis-geras laikas pasaulietiškai veiklai,tačiau reikia būti irgi atsargiems.Pagal statistiką, būtent šiuo laikotarpiu įvyksta daugiausiai nelaimių,avarijų,nusikaltimų.Mokslas seniai patvirtino daugelio psichikos ligų paaštrėjimą pilnaties periodu.Dėl šios priežasties Amerikoje ir Prancūzijoje neskiriamos jokios sudėtingos chirurginės operacijos.Paskutinę pilnaties dieną,prieš dylant mėnuliui,pats geriausias laikas stipriai meditacijai.

3.Bet kokius konstruktyvius veiksmus geriausia pradėti augančio mėnulio periodu,griaunančius ir valančius-dylančio.Visi žolininkai ir žiniuoniai supranta,kad rinkti augalus palankus metas augančiame mėnulyje,arčiau pilnaties,nes jie įgyja stipriausią gydantį poveikį.

4.Pats palankiausias metas svarbiems reikalams dienos eigoje-tai Abchidzit Muchurta.Tai toks astrologinis dienos vidurys,ir jį labai lengva apskaičiuoti,jei žinote tikslų saulės tekėjimo ir leidimosi laiką.Tereikia suskaičiuoti valandų kieki nuo patekėjimo iki saulėlydžio ir padalinti į dvi dalis.Gautą sumą pridėti prie patekėjimo laiko-tai ir bus Abchidzit Muchurta laikas.

5.Pats palankiausias svarbiems darbams laikas metų bėgyje yra Akšaja Tritja. Atsitinka ji kartą metuose, kai Mėnulis ir Saule atsiranda vienodame pakilime.Paprastai tai nutinka vasaros viduryje, kai Saulė yra avino ženkle,o Mėnulis-pradžioje jaučio.

VEDŲ ASTROLOGO PATARIMAI


6.Jei nusimato ilga kelionė,geriausia ją pradėti penktadienį.Pirmadienis nėra ideali diena trumpoms kelionėms.

7.Palankiausias metas meditacijai-Brachma Muchurta.Ji tęsiasi apie 48 min. prieš tekant Saulei.Šiuo metu geriausia medituoti, melstis ar skaityti šventuosius raštus.

8.Bet koks užtemimas nepalankus metas svarbiems darbams, ir net tęsti pradėtiems.Tokiu laikotarpiu geriausia pasitraukti ir atsiduoti dvasinei praktikai,arba atlikti ritualus norų išsipildymui prisikviesti.Vedų kultūra kraštutinai nerekomenduoja žiūrėti į užtemimą, miegoti ar tiesiog būti apšviestiems tokio užtemusio šviesulio.

9.Surja Sankranti-dar vienas nepalankus periodas.Kai Saulė pereina iš ženklo į ženklą. Atsitinka tai vidurinėse šiuolaikinių kalendorinių mėnesių dienose.

10.Jeigu jūsų gyvenimas tapo per daug sunkus,nusiminimas ir beviltiškumas tapo kasdienine būsena,jūs daug dirbate, o rezultatas netenkina ir viskas jus slegia.Greičiausiai jus pradėjo blogai veikti Saturnas-blogos karmos,sunkaus likimo planeta.Tokiu atveju būtų gerai atlikti šios planetos veikimo korekciją.Pavyzdžiu, daryti šeštadieniais askezes(badavimas,mauna ir t.t.)Galima šeštadieniais lesinti juodas varnas ir įsigyti pasagą su dešine užpakaline juodojo eržilo koja.Dar vienas korekcijos metodų pagal Vedą-metalo užkasimas šeštadieniais-tai kaip auka Saturnui. Visi šie,aišku, primityvūs būdai,ir juos reikėtų priimti, kaip pagalbinius metodus gilesniai asmeninei transformacijai.Juk svarbiausia yra vidiniai pokyčiai,tų savybių vystymas, kurios patinka Saturnui,ir skatina dvasinį tobulėjimą.Tokių kaip : susitaikymas, darbštumas,tyla, rimtumas,atsakomybė ir asketizmas.

VEDŲ ASTROLOGO PATARIMAI

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

  1. Dėl 5-os tezės. Šiaip saulė avino ženkle būna kovo 21d. - balandžio 20d., bet ne vasaros vidury.

    ReplyDelete

Receptai

 
Top