Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: DETOKSAS : 10 ORANŽINIŲ KOKTEILIŲ SVEIKATAI IR GERAI NUOTAIKAI - 2 dalis
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
 2 dalis OBUOLYS + MORKA Obuoliai normalizuoja virškinimo trakto, žarnyno veiklą, tinka esant vidurių užkietėjimui. Jie normalizuoj...
 2 dalis

OBUOLYS + MORKA
Obuoliai normalizuoja virškinimo trakto, žarnyno veiklą, tinka esant vidurių užkietėjimui. Jie normalizuoja kepenų veiklą, bei mažina cholesteroli. Su obuoliais puikiai tinka morka, o gerimas iš šių komponentų tiks bet kuriuo dienos metu.


MANGO + IMBIERAS + MĖTAReguliarus vartojimas prinokusių mango vaisių, duoda stiprų imunitetą, bei saugo nuo peršalimo. Mango vaisius pasižymi šlapimą varančiu ir vidurių užkietėjimą mažinančiu poveikiu. Taip pat galima valgyti esant dantenų uždegimui, skrandžio skausmui. Prinokę vaisiai naudojami lieknėjimui, o derinyje su imbieru ir mėta, gausite skanų, gaivų gėrimą.

PASIFLORA + APELSINAS + ORANŽINE PAPRIKA + POMIDORASPasiflora (marakuja) rūgščiai-saldaus skonio, o jos sultys gerai tonizuoja. Marakuja gerina žarnyno veiklą, ir turi švelniai laisvinantį poveikį. Taip pat šalina iš organizmo šlapimo rūgštį, mažina karščiavimą. Šio gėrimo geriau nevartoti prieš miegą.

OBUOLYS + MORKA + CITRINA + IMBIERASŠių produktų gėrimas lengvai prieinamas visiems. Be to -tai stiprus vitaminų šaltinis! Galima gerti savo imuniteto palaikymui, atstatymui.


MOLIŪGAS + MELISA + CITRINAMoliūgas laikomas vienu vertingiausių produktų, dėl savo turtingos sudėties. To neturi nei vienas kitas vaisius ar daržovė-tai vitaminai K ir T. Trūkumas vitamino K gali iššaukti kraujavimus burnos ertmėje ar vidiniuose organuose. Moliūgas labai mažo kaloringumo, todėl ši gėrimą galima gerti ir vakare.


PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top