Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: NAMINIŲ GYVŪNŲ FENG SHUI
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
NAMINIŲ GYVŪNŲ FENG SHUI Gyvūnai pagal Feng shui atneša aktyvią, aiškią energetiką į namus ir šeimininkų gyvenimus.Tačiau ne kiekvienas ...
NAMINIŲ GYVŪNŲ FENG SHUI


Gyvūnai pagal Feng shui atneša aktyvią, aiškią energetiką į namus ir šeimininkų gyvenimus.Tačiau ne kiekvienas gyvūnas teigiamai veikia namų gyventojus. Ryškiausiu teigiamos energijos laidininku galima vadinti kates. Išorinis ramumas, susiderina su atsargumu ir gebėjimu apginti save ir savo erdvę. Nei vieno judesio katė nedaro be reikalo. Kiekvienas jos judesys ar žingsnis turi prasmę, mintį. Katinas visada prižiūri tvarką namuose, ieško kur blogai, kur reikia išvalyti energetiką, ir kam iš šeimos narių reikalingas palaikymas. Katės gerai mato vaiduoklius, puikiai jaučia magnetines bangas, žemės drebėjimus. Be jokios abejonės, katės - geros ekstrasensės. Jos gali gerai susitvarkyti su astralinio pasaulio sutvėrimais, ir apginti savo šeimininkus nuo jų neigiamos įtakos. Prie viso to, katė gali apsaugoti namus nuo bėdų, apsaugoti šeimininkus net nuo mirties. Negalima bausti ar skriausti katės be priežasties. Kas užgavo katę be priežasties, gali susilaukti bėdos.
kate FENG SHUI


Bet kuri katė, ar tai jūsų mylimas augintinis, ar kiemo gyventojas, bando nuimti negatyvą nuo aplinkinių, ar apie kažką įspėti žmogų. Jei katė perbėgo kelią iš slėptuvės, iš už krūmo, slaptavietės, drąsiai galite tęsti savo kelionę, ji visiškai nuėmė gresiantį negatyvą. Jei katė buvo pilka, ji jus apsaugojo nuo kokio daikto pametimo, marga - nuo pinigų praradimo, balta - nuo mirties, juoda - nuo kerų. O štai jei katė perbėgo kelią ir pasislėpė, dingo, tai geriau ten neiti, nes jai nepavyko pilnai jūsų apsaugoti, ji sugebėjo tik jus įspėti. Noriu pastebėti, kad namuose katė turėtų būti viena.
Jei namuose laikote dvi kates, tai jokios astralinės ar energetinės apsaugos iš jų nelaukite - jos užimtos tik savimi. Katė sugeba su žmogumi bendrauti telepatiškai, gali sekti savo šeimininką energetinėje erdvėje, net jei jis yra per didelį atstumą.


Kas liečia šunis, tai jie bendrauja materialiniame lygmenyje(minčių). Jie gali transliuoti savo mintis žmogui ir priversti jį mąstyti taip pat. Transliacija vyksta nepriklausomai nuo jūsų norų. Šunys turi savybę perduoti savo charakterį šeimininkui. Su jais reikia būti atsargiam, t.y.labai sunervinti ar supykę, gyvūnai gali "prakeikti " savo šeimininką. Šuo turi žinoti savo vietą ir miegoti koridoriuje ar virtuvėje, tada jis bus užsiėmęs saugojimu ir nedarys įtakos žmogaus energetikai. Jei šuo viską namuose purvina, vadinasi jam čia gyvent nepatinka, arba jis nemyli šeimininkų. Tada geriau gyvūnui surasti kitus šeimininkus. Kai yra tarpusavio ryšys, tai žmogus apdovanojamas išsipildžiusiomis svajonėmis, norais.

Priešingai nei katės, šuo bijo dvasinių subjektų, blogio. Jei jis pradeda blaškytis po butą, slėptis ir drebėti iš išgąsčio, tai ženklas, kad kažkoks neprašytas svečias užėjo į namus. Negerai yra dar ir tai, kad tie negatyvūs subjektai gali apsėsti šunį, ypač jei jis juodas. Tai jau rimta situacija ir su ja susitvarkyti gana sudėtinga. Kai žmogui trūksta pasitikėjimo savimi - šuo geriausiai tinkamas pasirinkimas. Kalbant apie suderinamumą, tai šuo ir katė laisvai gali sugyventi kartu ir materialiniame ir dvasiniame lygmenyje, svarbu tik kad jie turėtų atskiras teritorijas.

Paukščiai yra informacinio lauko generatoriai. Jei trūksta informacijos, arba gyvenate atsiskyrėliškai, tai paukštis jums padarys neįkainojamą paslaugą. Urbanizacijos sąlygomis, kur dideli informacijos kiekiai, nepatartina laikyti paukščius. Taip pat jei šeimoje yra vaikai. Bendravimas su paukščiais priveda prie kvailumo, plepumo, neklausymo, ir per didelio išdidumo. Energetiškai paukščiai nesugyvenami nei su šunimi, nei su kate. Ir reikalas ne tik tame, kad katės medžios plunksnuočius, bet todėl, kad paukščiai griauna energetinę apsaugą, kurią kuria katės ir šunys. Paukščiai sugyvent gali tik su žuvelėm ar ropliais, sausumos gyvūnais, bet žmogui gali sukelti psichologinę įtampą, perkrauti psichiką.

NAMINIŲ GYVŪNŲ FENG SHUI


Puikūs harmonijos derintojai yra žuvytės. Jos sukuria harmoningą atmosferą patalpoje, maitina žmogaus energetiką ir net sugeba atkurti energetiką čakrų viduje, priklausomai nuo žuvelių spalvos. Akvariumas su žuvelėm yra labai stiprus Feng Shui elementas. Tačiau naudoti jį reikia labai atsargiai. Neteisinga akvariumo vieta gali ne prišaukti finansinę sėkmę, bet jai trukdyti, todėl geriausia pasitarti su specialistu, statant akvariumą namuose.
zuvytes FENG SHUI


Graužikus bute laikyti nepatartina, jie slopina dvasinį ir materialinį šeimininkų augimą, pastūmėdami  apsiriboti tik buitiniais dalykais, namų ruoša. Kitas reikalas - vėžlys. Ji sukurs ramybę, jaukumą, pripildys jūsų namus išminties energija ir ryžtu judėti į priekį. Žuvelės ir vėžlys puikiai suderinami, papildo vienas kitą ir neša harmoniją savo šeimininkams.


Pabaigai derėtų priminti, kad rinktis keturkojį draugą reikia labai atsakingai :
- svarbu, kad gyvūnas teiktų estetinį malonumą jums,
- namuose turėtų būti pakankamai vietos pasirinktam gyvūnui,
- būtinai turite rasti laiko bendravimui su gyvūnu. Išmokite bendrauti su savo mažuoju draugu ir jis ne tik saugos, bet ir atneš harmoniją į jūsų gyvenimą.

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top