Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: 10 PRIEŽASČIŲ SUVALGYTI PO OBUOLĮ KASDIEN
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
DEŠIMT PRIEŽASČIŲ SUVALGYTI PO OBUOLĮ KASDIEN Senas anglų posakis "Suvalgyk po obuolį kasdien ir gydytojo neprireiks", ...
obuoliai


DEŠIMT PRIEŽASČIŲ SUVALGYTI PO OBUOLĮ KASDIEN

Senas anglų posakis "Suvalgyk po obuolį kasdien ir gydytojo neprireiks", toks teisingas! Obuolys laikomas vienu naudingiausių maisto produktų. Šis vaisius gali mus apsaugoti nuo daugybės susirgimų, ir net pagydyti jau esamus sveikatos sutrikimus.

Be to, obuoliai padeda reguliuoti svorį, ypač jei suvalgysime po vieną obuolį prieš valgį, tokiu būdu sumažinsite apetitą. Be to, tai puikus būdas pradėti dieną.

Toliau 10 argumentų, kodėl reikia suvalgyti po obuolį kasdien.

1. SAUGO NUO ALZHEIMERIO LIGOS ATSIRADIMO
Be visų savo neįkainojamų savybių, obuoliai padeda kovoti su smegenų ląstelių senėjimu, bei apsaugo nuo Alzheimerio ligos.

2. SAUGO NUO PARKINSONO LIGOS ATSIRADIMO
Žmonės, dažniau vartojantys produktus su daug ląstelienos, yra mažiau linkę sirgti Parkinsono liga. Antioksidantai, esantys obuoliuose, labai padeda šios ligos gydyme.

3.BALTA, KAIP SNIEGAS ŠYPSENA
Obuoliai turi nuostabią savybę valyti ir švelniai balinti dantis. Aišku rezultatas nebus tolygus vizitui pas odontologą, ir neatstos dantų pastos, tačiau artimiausias kelias valandas po sugraužto obuolio, jūsų dantys tiesiog spindės švara.

4.LIEKNĖJIMAS
Mes pasikartosime, tačiau tai labai naudingas patarimas visiems. Suvalgykite obuolį prieš pagrindinio maisto vartojimą, ir šis naudingas įprotis jus apsaugos nuo persivalgymo. Alkio jausmas bus numalšintas nedideliu kiekiu kalorijų.

5.SUMAŽĖJA RIZIKA SUSIRGTI CUKRINIU DIABETU
Galite kontroliuoti diabeto riziką sveika mityba ir sveiku gyvenimo būdu. Obuoliai - dieviškas maistas, saugantis nuo diabeto atsiradimo. Taisyklė ta pati - valgome po obuolį kiekvieną dieną.

obuoliu nauda


6.GERINA ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ SISTEMOS DARBĄ
Obuoliai - natūralus, gamtinis širdies ligų gydytojas. Be to ląsteliena, esanti obuoliuose, labai padeda sumažinti blogojo cholesterolio kiekį kraujyje.

7.ĮKRAUNAME SAVO IMUNINĘ SISTEMĄ
Dėkojame obuoliuose esančiam vitamino C ir B grupės vitaminų kompleksui, taip pat ląstelienai ir mineralams, kurie puikiai stiprina mūsų imuninę sistemą ir palaiko ją kovoje su gripu ir alergijomis.

8.NELEIDŽIA ATSIRASTI KATARAKTAI
Kai kurie tyrimai parodo, kad žmonės, reguliariai vartojantys vaisius, turtingus antioksidantais (obuoliai), turi 10 - 15% mažiau rizikos susirgti katarakta.

9.KOVOJA PRIEŠ HEMOROJŲ
Obuoliai padeda esant tokiai delikačiai problemai kaip hemorojus. Tai vėl gi dėl didelio kiekio ląstelienos. Gaila, aišku, čia vien obuoliais neapsieisime, tačiau galima žymiai palengvinti simptomus, ir tuo pačiu reguliariai atliktiprofilaktiką.

10.SUMAŽINA VĖŽIO RIZIKĄ
Reguliarus obuolių, turinčių daug flavonoidų, vartojimas padeda sumažinti kasos, storosios žarnos, kepenų, pieno liaukų vėžio vystymosi riziką.

obuoliai

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top