Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: DETOKSAS : 6 BALTI KOKTEILIAI PRIEŠ SUSIRGIMUS
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
DETOKSAS : 6 BALTI KOKTEILIAI PRIEŠ SUSIRGIMUS
DETOKSAS : 6 BALTI KOKTEILIAI PRIEŠ SUSIRGIMUS
Lyginant su raudonais, žaliais, oranžiniais, baltų daržovių ir vaisių nėra taip daug : svogūnas, česnakas, bananas, bulvė, grybai, ridikas, baltasis baklažanas, žiedinis kopūstas, ropės. Daugelis produktų visai netinkami gėrimams. Sunku įsivaizduoti gėrimą su česnako skoniu :)

Balta spalva atsiranda dėl fitocheminių elementų : antocianidų ir flavonoidų, kurie yra labai stiprūs antioksidantai. Taip pat balti vaisiai ir daržovės turi alicino, kuris mažina cholesterolio kiekį ir mažina kraujo spaudimą.

Smulkinkite vaisius bei daržoves blenderyje, ir jei reikia, truputėlį įpilkite vandens.
KRIAUŠĖ + CITRINA + IMBIERAS

Kriaušė - tai puiki antimikrobinė priemonė, o taip pat ji mažai kaloringa. Kriaušėje yra daug reikalingų ir naudingų medžiagų : ląsteliena, gliukozė, sacharozė, fruktozė, karotinas, folio rūgštis, manganas, geležis, varis, jodas, kalis, kalcis, magnis, natris, pektinai, pelenai, organinės rūgštys. Daug vitaminų ir rauginių medžiagų.

Kokteilis iš šių produktų, puikus vitaminų užtaisas visai dienai, galingas imuniteto stiprintojas. Gėrimą galite gerti visos dienos metu.LIČIAI + MĖTOS + ROPĖS

Ličiai labai skanus egzotinis vaisius. Jie sultingi, saldūs, kai kada šiek tiek rūgštoko skonio. Skūrelė lengvai atsiskiria nuo baltai - skaidraus minkštimo. Jame labai daug baltymų, pektinų, kalio, magnio, vitamino C. Labai didelis kiekis nikotino rūgšties - vitamino PP, kuris stipriai veikia prieš aterosklerozę.

Gerdami kokteilius su ličiais, pripildysite organizmą būtinomis medžiagomis. Galite gerti bet kuriuo dienos metu.PITAJA + OBUOLYS + MĖTA

Pitaja, dar kitaip vadinama "drakono vaisiumi", dar vienas egzotiškas skanėstas. Jos minkštimas baltas arba raudonas ir nusėtas juodomis mažomis sėklytėmis. Ji švelni, soti, ir lengvai salstelėjusi, neišreikšto skonio. Vaisius labai naudingas esant skrandžio skausmams, cukraligei, endokrininės sistemos ligoms.

Skonio sustiprinimui, išryškinimui, įdėkite saldų obuolį, mėtą. Geriausia gerti ryte ir vakare.BALTAS MELIONAS + MELISA

Kai norisi šviežumo, šis kokteilis kaip tik jums. Melionas labai lengvas. Ji turi tik 35 kalorijas, tačiau sukelia apetitą. Todėl vakarais šio kokteilio geriau nevartoti.DUMPLAINIS + BANANAS

Dumplainis teisingai laikomas vaistiniu augalu. Jo vaisiai pasižymi tulžies ir šlapimo išsiskyrimą skatinančiu, antiseptiniu, skausmą malšinančiu, kraujavimą stabdančiu poveikiu. Galima naudoti esant reumatiniams skausmams, kvėpavimo sistemos ligoms, esant vandenei, podagrai, prie pūlingų šlapimo takų uždegimų.

Bananas, pagal naudingųjų savybių kiekį , nei kiek nenusileidžia, tačiau jis yra labai sotus ir kaloringas. Kokteilis gaunasi labai stiprus, ir gali atstoti kažkurį dienos maitinimąsi. Todėl jį geriausia gerti ryte arba dieną.BANANAS + AVIŽINIAI DRIBSNIAI + MĖTA


Šį kokteilį galima drąsiai gerti pusryčiams arba net vietoje jų. Labai sotus gėrimas, turtingas vitaminais. Į blenderį vietoje vandens galima įpilti truputį pieno.

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top