Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: DETOKSAS : 6 VIOLETINIAI KOKTEILIAI ORGANIZMO APSAUGAI
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
DETOKSAS : 6 VIOLETINIAI KOKTEILIAI ORGANIZMO APSAUGAI
DETOKSAS : 6 VIOLETINIAI KOKTEILIAI ORGANIZMO APSAUGAI


DETOKSAS : 6 VIOLETINIAI KOKTEILIAI ORGANIZMO APSAUGAI


Vaisiai ir daržovės, kurie yra violetinės spalvos, turtingi flavonoidais, būtent tai saugo augalą nuo pakenkimų, o savo ruožtu jie tokia pat įtaką daro mūsų organizmui. Maistas su violetinės ar bordo spalvos vaisiais ir daržovėmis, gali blokuoti tam tikrus fermentus, kurie sukelia uždegimus, taip pat vežinius susirgimus.

Gervuogės, mėlynės, juodieji serbentai, figos, mėlynos ir violetines vynuogės, aronija, slyvos, razinos, brokoliai, baklažanai, burokėliai.

Šiandien mes rašysime apie violetinius kokteilius. Gaminimas paprastas, kaip ir kitų gėrimų . Susmulkinti ir suplakti blenderyje su trupučiu vandens, tik kai kurias kietas daržoves, pavyzdžiui burokėlius, reikėtų šiek tiek apvirti.

BUROKĖLIS + IMBIERAS + PETRAŽOLĖ

Pas mus įprasta burokėlius dėti į sriubas ar salotas, mišraines. Tačiau ir kokteilių pavidale iš jo gaunasi labai naudingas gėrimas. Burokėlius reikia nuvalyti, išvirti ir atvėsinti. Įdėkite truputį imbiero ir šakelę petražolių.
Tokį kokteilį galite gerti bet kuriuo dienos metu, jis pakankamai sotus, tačiau dietinis.

BUROKĖLIS + RAUDONASIS GREIPFRUTAS + VYNUOGĖS


Tamsios vynuogės kur kas labiau naudingos, nei žaliosios, kadangi jos turi daugiau flavonoido kvercetino, kuris užkerta kelią kraujo krešėjimui, dėl ko gali užsikimšti kraujagyslės, ir taip apsaugo organizmą nuo infarkto. O taip pat jis mažina nuovargį, emocinį išsekimą, psichologinę įtampą.
Dėl didelio kaloringumo, kokteilį geriausia gerti pirmoje dienos pusėje.

BRAŠKĖS + MĖLYNĖS + GERVUOGĖS


Šviežios gervuogės stiprina organizmą, ir pripildo jį vitaminais. Mėlynės saugo nuo neigiamo radioaktyvių medžiagų poveikio, stiprina kraujagyslių sieneles, normalizuoja širdies darbą, palaiko gerą ,kasos, žarnyno veiklą, stabdo nervinių ląstelių irimą. Mėlynės veikia prieš skorbutą, skatina tulžies išsiskyrimą, užkerta kelią išsėtinės sklerozės atsiradimui, veikia priešuždegiminiai, pasižymi hipotenziniu, kardiotoniniu poveikiu.
Toks kokteilis saugos jūsų organizmą nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

BANANAS + MĖTA + JUODIEJI SERBENTAI


Manoma, kad kur kas geriau nei morka, juodieji serbentai saugo mūsų akių sveikatą. Derinyje su bananu, gausime labai sotų kokteilį, kuris gali pilnai atstoti pusryčius. Mėta suteikia šviežumo.

JUODIEJI SERBENTAI + KOKOSASJuodieji serbentai turi gausiai mangano, kuris atsako už gero regėjimo išsaugojimą ir puikią atmintį. Naudojami kepenų ligų gydymui ir profilaktikai, esant chroniškam nuovargiui.
Į saują juodųjų serbentų įdėję truputį kokoso pieno ar drožlių, gausite skanų ir naudingą gėrimą, kurį galėsite vartoti visos dienos eigoje.

AVIETĖS + MĖLYNĖS


Mėlynes rekomenduojama valgyti diabetikams - atkuria pažeistus audinius, ir skatina medžiagų apykaitą. Reguliariai vartojant, mažina akių nuovargį, ir gali pagerinti regėjimą. O taip mėlynės naudingos žmonėms, dirbantiems kenksmingomis sąlygomis. Pektinai, esantys uogose, sugeba surišti ir pašalinti iš organizmo radioaktyviuosius metalus. Įdėję keletą aviečių uogų, gausite skanų gėrimą, praturtintą vitaminu C.


PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top