Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: VEGETARIŠKI VIRTI KIAUŠINAI
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
VEGETARIŠKI VIRTI KIAUŠINAI Sudėtis ( 4 puselėms ) : 150 - 200 ml pieno, 40 gr. adigėjiško ar kito balto sūrio, panyro, 1 arbatin...

VEGETARIŠKI VIRTI KIAUŠINAI


Sudėtis ( 4 puselėms ) :

150 - 200 ml pieno,
40 gr. adigėjiško ar kito balto sūrio, panyro,
1 arbatinis šaukštelis be kaupo agaro,
prieskoniai : 2/3 arbatinio šaukštelio juodosios druskos, žiupsnelis kurkumos.
2 formelės nuo kinder surprise kiaušinių

Kaip gaminti :

1. Pirmiausia padarome baltymą. Į puodą supilame pieną ir įdedame agarą. Išmaišome ir dedame kaitinti ant ugnies. Verdame ant silpnos ugnies, periodiškai pamaišydami, kad neprisviltų ir neišbėgtų. Kai pienas užvirs, išjungiame ir leidžiame atvėsti iki šiltos temperatūros. ( kad dar nepradėtų stingti) Įdedame juodąją druską ir masę gerai išmaišome. Negalima dėti juodosios druskos į karštą pieną, nes jį sutrauks.

2. Paruošiame kinder kiaušinių formeles, ir į jas supilstome gautą pieno masę. Dedame šaltai, kad sustingtų. Taip gavome baltymą mūsų vegetariškiems kiaušiniams.

3. Sustingus, šaukštelio pagalba padarome duobutes tryniui.


Gaminame trynį :

1. Imame sūrį, sutriname šakute, įdedame žiupsnelį juodosios druskos ir kurkumos. Kurkuma šiek tiek kartaus skonio, todėl galima naudoti maistinį dažiklį, tačiau kurkuma - sveikiau .


2. Sūrį gerai išminkome iki vientisos konsistencijos, be grūdelių. Turi gautis panašus į tešlą.

3. Sūrį dedame ant keptuves ir kaitiname ant silpnos ugnies maišydami. Iš pradžių jis taps labai minkštu, o po to vėl tirštesniu. To reikia tam, kad sustingęs jis gerai laikytų formą.4. Kai sūris sutirštės, kruopščiai užpildome juo baltymo duobutes. Palaukiame kol viskas sukietės.

5. Atsargiai išimame kiaušinius iš formelių.Štai ir viskas ! Patiekiame su salotomis, ir nustebiname svečius ! VEGETARIŠKI  KIAUŠINAI

Tokius kiaušinius galima naudoti ir į salotas. Tik tuomet geriau trynį formuoti platesniame inde, o baltymą užpilti ant jo. Kai sustings, apversti formelę, kad gražiai išsiimtų, supjaustyti kubeliais ir dėti į salotas.


VEGETARIŠKI VIRTI KIAUŠINAI

VEGETARIŠKI  KIAUŠINAIVEGETARIŠKI VIRTI KIAUŠINAI

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top