Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. ANTRADIENIS - MARSAS
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
Antradienis - MARSO diena . Sanskrito kalboje Mangala arba dar vienas jo vardas Kudža.
ANTRADIENIS - MARSAS


Antradienis - MARSO diena
. Sanskrito kalboje Mangala arba dar vienas jo vardas Kudža.
Sanskrito kalba - pagimdytas _Žemės.
Marsas žiaurus, jo akys pasruvę krauju, jis grubus, tačiau kilnus, garbingas, turi ugninę Pita konstituciją, ir piktas, turi ploną taliją ir liesą kūną. Parasara 3.25

Marsas - didinga energijos planeta. Jai pavaldžios mūsų aistros ir gebėjimas skleisti emocijas. Jis simbolizuoja jėgą, drąsą, agresiją, ir apsprendžia mūsų gebėjimus skleisti emocijas išorėje.
Pozityvi Marso energija suteikia valios, nepriklausomybės, ir pasitikėjimo savimi, kurio taip reikia užsibrėžtiems tikslams pasiekti. Tačiau tuo pačiu Marso agresyvumas gimdo konfliktus, nesutarimus, konkurenciją, be šios planetos energijos, mes neturėtumėme ryžto ir nesugebėtume baigti pradėtų darbų iki galo.

ANTRADIENIS - MARSAS


Marsas - Karo Dievas. Iš tikrųjų jo energija gali padaryti žmogų žiauriu ir karingu, paversti jį šaltakraujišku kariu arba nusikaltėliu.
Dauguma Marso savybių siejasi su jo ugninga prigimtimi. Priklausomai nuo to, kur pasireiškia ši prigimtis, kokiuose lygmenyse, kokie mūsų gyvenimo tikslai, planai - jis gali sudeginti arba suteikti šilumą.

Todėl antradienis geriausia diena tikslų sukūrimui, nusistatymui, strategijų apmąstymui, veikimo planų numatymui. Energijos lygis tokiai veiklai šią dieną yra labai aukštas, tačiau reikia ją nukreipti be konfliktų ir barnių, taikiai.

Marso spalva - kraujo raudonumo arba koralinė. Todėl antradienį puikiai tinka rengtis šios spalvos drabužiais.

Šią dieną patariama aktyviai dirbti, stoti į kovą, pradėti teismo progresus, sportuoti, rungtyniauti varžybose, daryti chirurgines operacijas, (dėl tikslesnes dienos numatymo reikalinga pasikonsultuoti individualiai su astrologu, individualiai pažiūrėti žmogaus horoskopą, nustatyti muchurtą). Gerai yra dirbti arba turėti kažkokią veiklą, susietą su metalu arba ugnimi, elektra.

Nepatariama šią dieną tuoktis, pradėti vaikų, duoti į skolą, pradėti romantiškus pasimatymus, ir užsiimti naujais darbais, veikla. Reikia saugotis traumų ir nelaimingų atsitikimų. Būti atsargiam vairuojant, pasistengti išvengti barnių ir konfliktų.

Marso energijos harmonizavimui, reikia sąmoningai dirbti su pykčiu ir dirglumu, laikytis disciplinos, gaminti ant ugnies maistą, geriau vegetarišką.(ypač moterims, linkusioms supykti ar įsižeisti, dirglioms) Reikia parodyti ryžtingumą, drąsą, iniciatyvą, ir tuo pačiu auginti, vystyti savyje palankumą, geranoriškumą.

Aktyvaus ir sėkmingo jums antradienio !

ANTRADIENIS - MARSAS

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top