Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. KETVIRTADIENIS - JUPITERIO DIENA
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. KETVIRTADIENIS JUPITERIO DIENA Ketvirtadienis - Jupiterio diena. Sanskrito kalba - Guru , reiškia Dvasinį...
HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. KETVIRTADIENIS JUPITERIO DIENAKetvirtadienis - Jupiterio diena. Sanskrito kalba - Guru, reiškia Dvasinį mokytoją.

Jupiteris yra stambaus kūno sudėjimo, tvirtas, geltonplaukis ir geltonakis. Jis turi stabilią, flegmatišką (kapha) konstituciją. Yra protingas ir išprusęs visose mokslo srityse.

Vedinėje astrologijoje Jupiteris (Guru), laikomas pačia dosniausia, turtingiausia ir geranoriškiausia planeta. Jis nurodo į tiesos šaltinį, kuris tarnauja kaip gyvenimo vedlys, ir įkūnija Dharmą - mūsų vidinės esybės nuostatą, suprantamą kaip kūrybinės evoliucijos ir realizacijos įstatymas. Tai dvasinė ir etinė planeta, kuri paskatina žmogų siekti gerumo. Proto planeta, simbolizuoja gyvenimo džiaugsmą, dvasinį atgimimą, jis didelis optimistas, kuris visur ir visame sugeba įžvelgti gėrį, nugali depresijas, liūdesį ir melancholiją, ir transformuoja juos į gyvenimišką patirtį.Todėl ketvirtadienis - išminties ir pažinimo diena, palanki bendrauti su mokytojais ir išminčiais. Tai pati palankiausia savaitės diena.

Jupiterio spalva - geltona. Todėl šią dieną gerai yra rengtis oranžiniais ar rudos spalvos drabužiais.

Rekomenduojama tuoktis, aukoti, būti atviru ir dosniu, semtis dvasinių žinių, mokytis meditacijos. Gera diena pirkti daiktus, ypač stambius ir pradėti svarbius darbus.

Nerekomenduojama būti skūpiu, lengvabūdžiu ar žiauriu, tingėti ar būti nedėkingam.

Pašvęskite save žinioms šią dieną. Pažintinio jums ketvirtadienio, draugai !


PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top