Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. PENKTADIENIS - VENERA
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
Penktadienis - Veneros diena . Sanskrito kalba - Šukra, reiškia "žėrinti šviesa", "šiluma", "sėkla", ...
VeneraPenktadienis - Veneros diena. Sanskrito kalba - Šukra, reiškia "žėrinti šviesa", "šiluma", "sėkla", kuri turi savyje naujo gyvenimo pradžią.

"Venera nusiteikus žaismingai, jos kūnas yra gražus ir spinduliuojantis, akys nuostabios. Ji - poetų įkvėpėja, turi vandens - oro (kapcha - vata) konstituciją ir banguotus plaukus." Parašara 3.28

Venera įkūnija moterišką energiją. Tai meilės ir grožio Deivė. Tai mūza, mylimosios atvaizdas, kuris veda į kūrybinį savęs išreiškimą. Venera globoja poeziją, muziką, dailę, šokius ir aplamai meną. Tai mokėjimas vertinti grožį, ji atneša turtus gražių daiktų , papuošalų ir prabangos pavidale.
Todėl penktadienis - džiaugsmo, pilnatvės ir meilės, harmonijos ir vaizduojamojo meno diena. Šią dieną labai gerai pirkti gėles, papuošalus, gražius daiktus.

Palanki diena santuokai, svečių priėmimui arba patiems apsilankyti svečiuose, rodyti dėmesį priešingos lyties atstovui, ar eiti į pasimatymą. Venera suteikia mums jautrumo, rafinuotumo, taurumo.

Veneros spalvos - ryškios, linksmos, blizgančios, taip pat balta, purpurinė, žydra. Šią dieną gerai nešioti šviesių spalvų drabužius, geriau vengti tamsių.

Venera Shukra


Tokią dieną nerekomenduojama parduoti kokius nors svarbius arba didelius daiktus, likti vienumoje ir užsiimti savianalize, liūdėti, rašyti testamentą.

Kad subalansuoti Veneros energiją asmeniniame horoskope, astrologai rekomenduoja ugdyti savyje tikrąją meilę, be pretenzijų ir prieraišumo, būti jautriems, ištikimiems savo antrajai pusei, vystyti subtilų skonį, kūrybiškumą. Nešioti šviesius drabužius, papuošalus būti šviesių spalvų apsuptyje.

Veneros energiją išbalansuoja pykčiai, barniai, grubumas, apsileidimas, paleistuvystės, neištikimybė, neskoningas jumoras, vulgarumas, moterų nenorėjimas atrodyti moteriškai ir neiššaukiančiai.

Dziaukites gyvenimu ir sia diena, brangus Draugai !

PENKTADIENIS - VENERA

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top