Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. ŠEŠTADIENIS - SATURNO DIENA
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. ŠEŠTADIENIS - SATURNO DIENA. Šeštadenis - Saturno Diena . Sanskrito kalba - Šani, reiškia lėtas. &qu...
saturnas


HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. ŠEŠTADIENIS - SATURNO DIENA.


Šeštadenis - Saturno Diena. Sanskrito kalba - Šani, reiškia lėtas.

"Saturnas aukštas, liesas ir gelsvų akių. Jis oro (vata) konstitucijos, ir turi stambius dantis. Yra tingokas ir šlubuojantis, o jo plaukai standūs." Parašara 3.29

saturnas


Vedinėje astrologijoje Saturnas (Šani), laikomas pačia problematiškiausia iš visų septynių svarbiausių planetų ir pagrindiniu žalingų įtakų šaltiniu. Saturnas - tai jogas, pasinėręs į gilią meditaciją. Jis gali apdovanoti žmogų absoliučia nepriklausomybe ir laisve nuo žalingų įpročių, parodyti kelią į trencendentinį pasaulį, į savo tikrąjį ir niekieno nevaržomą "AŠ".

Šeštadienis - susikaupimo, tylos, vienatvės, jogos, dvasinės praktikos, pasninko, meditacijų, maldų diena. Rekomenduojamas harmoningas atsipalaidavimas, poilsis, šventų vietų lankymas, pasivaikščiojimas gamtoje, valymosi procedūros, pagalba senyviems žmonėms. Poilsis šią dieną prailgina gyvenimą, ir harmonizuoja Saturno planetos įtaką mūsų asmeniniame horoskope.

saturnas


Saturno spalva - mėlyna, ruda, violetinė ir juoda. Šią dieną gerai rengtis ryškiai mėlynus ir žydrus drabužius.

Šią dieną galima tvarkyti reikalus, susijusius su geležimi, žeme ir Žemės ūkiu, namų tvarkymu.

Nerekomenduojama pradėti naujų ,svarbių darbų, pervargti ar dėti daug pastangų, pyktis, kirptis plaukus ir nagus, skalbti. Saturnas - sulėtinta planeta, todėl šios dienos rezultatai ateis ne greitai.
Taip pat nerekomenduojama tokia diena santuokai, vaikų pradėjimui, dalyvauti triukšmingose šventėse, ir didelėse žmonių susibūrimo vietose, aktyviai tvarkyti verslo reikalus arba pasinerti į darbą.

Linkime šią dieną jums poilsio ir susitaikymo !

saturnas

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top