Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: ŠIANDIENOS HOROSKOPAS. SEKMADIENIS - SAULĖS DIENA
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
ŠIANDIENOS HOROSKOPAS. SEKMADIENIS - SAULĖS DIENA Sekmadienis - Saulės diena , sanskrito kalba Surja - tai reiškia "tėvas&qu...
SEKMADIENIS - SAULĖS DIENA

ŠIANDIENOS HOROSKOPAS. SEKMADIENIS - SAULĖS DIENA

Sekmadienis - Saulės diena, sanskrito kalba Surja - tai reiškia "tėvas", "gimdytojas", "atgaivintojas".

Saulė turi geltonas kaip medus akis, kūnas stiprus ir tvirtas. Turi ugnies (pita) konstituciją, išsiskiria protu, vyriškumu, ir vyrai yra linkę plikti.

Saulė yra didingas simbolis, gilaus psichinio ir dvasinio aspekto, tai matoma Dievybės egzistavimo forma, tai tikrosios Tiesos atvaizdas, Dievybės pradžia, įsikūnijusi gamtoje. Individualiame horoskope ji yra Dievo šviesos simbolis žmoguje, vienybė ir gyvenimo tikslas. Saulė įkūnija intelektą, švarią sąmonę, nušvitusį Protą.

Vedinėje astrologijoje Surja - labai svarbus faktorius dvasinio gyvenimo charakteristikai, atstovauja proto arba intelekto pradžią žemesniame lygmenyje, tai yra.......Saulė suteikia žmogui nepriklausomybės jėgą, padeda suvokti savo vertę, priimti save kaip šviesą. Ji padeda vystytis protiniams gebėjimams, duoda valdžią, šlovę ir populiarumą, kuris, beje, ne visada lydi turtus, emocinį pasitenkinimą.

Todėl sekmadienis - pilnatvės diena, visumos, tyros sąmonės, tai paprasčiausiai šventė!

Šią dieną rekomenduojama mėgautis saule, gyvenimu, reikia atkreipti dėmesį į savo vidinį AŠ, daugiau būti gamtoje.

Saulės spalva raudono rubino, todėl sekmadienį gerai rengtis tokios spalvos drabužius.

Šią dieną gerai yra harmonizuoti Saulės energiją. Tam reikia keltis iki saulėtekio, (iki 7 ryto) gerai yra daryti jogos asanų kompleksą "Saulės pasveikinimas", lankytis bažnyčiose, šventose vietose, būti saulėje, rodyti pagarbą tėvui, vyrui, mokytojui, aukoti, būti dosniam, linkėti visiems laimės, džiaugsmo, palaikyti optimizmą.

Nerekomenduojama šią dieną veikti iš inercijos, tingėti, būti nuo kažko priklausomam, būti valdomam savojo Ego, meluoti, apgaudinėti, būti godžiam, reikšti pretenzijas kitiems, bartis ar pyktis su vyrais.

Saulėto ir džiaugsmingo sekmadienio jums, draugai !PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top