Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. PIRMADIENIS - MĖNULIO DIENA
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. PIRMADIENIS  - MĖNULIO DIENA. Pirmadienis - Mėnulio diena . Sanskrito kalboje Čandra - dovanojanti malon...
HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. PIRMADIENIS - MĖNULIO DIENA.
Pirmadienis - Mėnulio diena. Sanskrito kalboje Čandra - dovanojanti malonumus, ritmo valdovė, kuriai pavaldūs didingieji gamtos ciklai, tokie kaip potvynis ir atoslūgis.

Mėnulis valdo vandens - oro konstituciją (kapha - vata). Ji turi subtilų suvokimą, ir apvalią kūno formą, išvaizda spinduliuojanti, kalba saldi, ji - permaininga ir nepastovi.

Mėnulis (Čandra) simbolizuoja kosminę moterišką energiją, tai deivė Devi, kūrybinė jėga, kuri transformuojasi į materiją. O Saulė (Surija), tai Dievas Deva, kuris simbolizuoja kosminę vyrišką jėgą. Saulė - Šiva, Mėnulis - Šakti. Kartu jie simbolizuoja didingą vyriško ir moteriško, aktyvaus ir pasyvaus pradžią. Saulė - tai Dieviškasis Tėvas, Kūrėjas, Mėnulis - tai Dieviškoji Motina. Saulė valdo ugnį, Mėnulis - vandenį.Mėnulis, Čandra - labai dvasinga satvinė planeta. Ji simbolizuoja tikėjimą, atvirumą, susitaikymą, meilę ir laimę. Kaip moteriško prado įkūnijimas, ji dovanoja grožį ir patrauklumą. Ši planeta atsako už mūsų protą, intuiciją, skysčius organizme.

Todėl pirmadienis - tai diena, kai valdo jausmai, atvirumas, spontaniškas mąstymas ir kūryba.

Mėnulio spalva - pieno baltumo arba perlamutrinė balta. Taigi pirmadienį gerai yra rengtis šios spalvos drabužiais.

Rekomenduojami nauji pirkiniai, pavyzdžiui nauji drabužiai arba papuošalai, tuoktis, vaikščioti gamtoje, užsiimti veikla, susijusia su jausmais, mama, permainomis, vandeniu.
Nerekomenduojama priiminėti svarbių ,atsakingų sprendimų, todėl kad vyrauja jausmai, ir sprendimai gali pasirodyti ne visai objektyvūs.

Mėnulio energija išbalansuoja nepagarbus elgesys su mama ar anyta.
Kad geriau subalansuoti šios planetos energiją, reikia labiau rūpintis motina, anyta, pagyvenusiomis moterimis, senutėmis, kasdien maudytis, gerti kokybišką, švarų vandenį, vakare išsimaudyti vonioje, išgerti šilto naminio pieno su medumi ir prieskoniais, nešnekėti negražiai vaikščiojant šalia vandens telkinių, upių, ežerų, ramios jūros.

Kūrybiško jums pirmadienio, Draugai !


PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top