Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. TREČIADIENIS - MERKURIJAUS DIENA
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
HOROSKOPAS ŠIANDIENAI.  TREČIADIENIS Trečiadienis  -  Merkurijaus  diena . Sanskrito kalboje -  Buddha , tai reiškia intelektas, ...
HOROSKOPAS ŠIANDIENAI. TREČIADIENISTrečiadienis - Merkurijaus diena. Sanskrito kalboje - Buddha, tai reiškia intelektas, pažinimas, ir su terminu "buddhi"siejamas, gebėjimas teisingai mąstyti ir atskirti iliuziją nuo tikrovės.

Merkurijus pakankamai išvaizdus, mėgsta juoką ir linksmybes. Turi didelį išsimokslinimą perima konstituciją ir savybes tų planetų, su kuriomis sąveikauja.

Merkurijus įkūnija iškalbą, bendravimą ir prekybą. Jis valdo išsilavinimą, rašymą, skaičiavimą. Tai pati greičiausia planeta, todėl pasižymi greitu žinių įsisavinimu, lanksčia ir lengva saviraiška, idėjų, informacijos, ir materialiniųvertybių pasikeitimu. Jis įkūnija intelektualią ir nervine energiją. Pagal Merkurijaus padėtį horoskope galima spręsti apie žmogaus intelekto savybes.Tai - prekybos planeta. Merkurijus atspindi mainus ir prekybinius sandorius, taip pat ir pinigus. Jo energija visada būtina, kai vyksta pasikeitimas idėjomis ar prekėmis.Merkurijus - labai permaininga planeta. Jis labai lengvai perima tiek negatyvias, tiek pozityvias tų planetų savybes, su kuriomis sąveikauja. Jis iliuzinis protas, neturintis realaus pagrindo, o tik atspindi tai, kas jam atrodo realu. Tačiau aukštesniame lygmenyje, jis valdo savitą proto gebėjimą teisingai nuspręsti kas yra tiesa, o kas iliuzija.

Ši planeta vaidina svarbų vaidmenį šiuolaikiniame pasaulyje, nes Merkurijus simbolizuoja labai svarbią kryptį - galimybę atvirai bendrauti, o tai veda Į pasaulinės kultūros formavimąsi.

Todėl trečiadienis - pažinimo, džiaugsmo ir žinių diena, labai palanki.

Merkurijaus spalva - žalia. Todėl tą dieną gerai yra rengtis šios spalvos drabužiais.

Rekomenduojama pasirašyti dokumentus, tvarkyti verslo reikalus, atlikti prekybines operacijas, mokytis, rengti susirinkimus, pasitarimus, bendravimui su draugais ir naujų pažinčių užmezgimui, žinių gilinimui. Palanki diena santuokai.

Merkurijus randasi centre.


Nerekomenduojamas betikslis laiko švaistymas, tušti plepalai, apkalbos, nesantuokiniai ar palaidi seksualiniai ryšiai, meluoti, gudrauti, būti uždaram ir rimtam, grubiam, žiauriam.

Tam, kad subalansuoti Merkurijaus energiją, gerai yra šią dieną mokytis užsienio kalbų, vystyti iškalbingumą, oratoriškus gebėjimus, subtilų jumorą, kartoti mantras ir medituoti, aukoti vaikų namams ar nepasiturintiems studentams.

Sėkmingo ir pažintinio jums trečiadienio, Draugai !Merkurijus, Marsas ir Menulis vakariniame Ispanijos danguje. Fotografija Paco Belido.
PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top