Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: VĖDUOKLĖ IR FENG SHUI
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
VĖDUOKLĖ IR FENG SHUI Tai vienas gražiausių Feng Shui korekcijos elementų.Teisingas vėduoklės išdėstymas į namus pritrauks daug...
VĖDUOKLĖ FENG SHUI


VĖDUOKLĖ IR FENG SHUI


Tai vienas gražiausių Feng Shui korekcijos elementų.Teisingas vėduoklės išdėstymas į namus pritrauks daug teigiamos Či energijos.

Vėduoklės būna skirtingų dydžių ir skirtingų spalvinių gamų. Spalvos čia ne svarbiausia, o svarbiausia tai, kad jos džiugintų akį, ir sutelktų teigiamas mintis, emocijas.

Dydis priklauso nuo to, kokioje patalpoje jūs norėsite ją panaudoti. Didelė vėduoklė mažame kambaryje sukurs per didelę energijos Či cirkuliaciją, ir tai gali sukelti nerimą. O mažos vėduoklės didelėje patalpoje nepritrauks pakankamai Či energijos. Vėduoklės savyje neša oro srautų energiją, už kurios kaupiasi Či.

Naudojama, tais atvejais, kai:

- jei būtina pritraukti daugiau Či į tą vietą,  kur žmogus miega arba dirba. Kabinamos ant sienos prie lovos galvūgalio, bet ne virš lovos, nes gali sukelti nemigą, arba už nugaros darbo vietos, 45 laipsnių kampu, nukreipta truputėlį į viršų.

- jei reikia nukreipti daugiau Či energijos į kokią kitą patalpą - palėpę, rūsį ar į kambarį, už koridoriaus kampo. Kabinama šalia laiptų ar koridoriuje, atitinkama kryptimi.

Vėduoklės Feng Shui - tai harmonijos šaltinis ir priemonė jai pasiekti.

VĖDUOKLĖ IR FENG SHUI

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top