Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: Č.Čaplino kalbos fragmentas "KAI AŠ PAMILAU SAVE..."
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
Č.Čaplino kalbos fragmentas, jo 70 - metyje. Kai aš pamilau save, supratau, kad ilgesys ir kančia - tai tik įspėjamieji signalai ...
Čarlis Čaplinas


Č.Čaplino kalbos fragmentas, jo 70 - metyje.

Kai aš pamilau save, supratau, kad ilgesys ir kančia - tai tik įspėjamieji signalai apie tai, kad gyvenu prieš savo paties tiesą.
Šiandien as žinau, kad tai vadinasi "BŪTI PAČIU SAVIMI".

Kai aš pamilau save, aš supratau, kaip stipriai galima užgauti kažką, primetant mano paties norus, kai dar tam neatėjęs laikas, ir žmogus dar tam nėra pasiruošęs, ir tas žmogus esu aš pats.
Šiandiena aš tai vadinu "SAVIGARBA".

Kai aš pamilau save, aš nustojau trokšti kitokio gyvenimo, ir staiga pamačiau, kad gyvenimas, kuris supa mane dabar, suteikia visas galimybes augti.
Šiandien as tai vadinu "BRANDA"

Kai aš pamilau save, aš supratau, kad bet kokiose situacijose, aš esu pačioje tinkamiausioje vietoje ir pačiu tinkamiausiu metu, ir viskas vyksta pačia teisingiausia akimirka.
Aš galiu būti ramus visada. Šiandien aš tai vadinu "PASITIKĖJIMU SAVIMI"

Kai pamilau save, nustojau vogti iš savęs savo laiką, ir svajoti apie būsimus didelius projektus. Šiandien aš darau tik tai, kas man teikia džiaugsmą, ir daro mane laimingu, ką aš mėgstu ir kas priverčia mano širdį šypsotis. Aš darau tai kaip noriu ir savo nuosavu ritmu.
Šiandien aš supratau, kad tai "PAPRASTUMAS".

Kai aš pamilau save, aš išsivadavau iš visko, kas kenkia mano sveikatai : maisto, žmonių, daiktų, aplinkybių. Visko, kas tempė mane žemyn ir vedė iš tikrojo mano kelio.
Šiandien aš tai vadinu " MEILE PAČIAM SAU".

Kai aš pamilau save, aš nustojau būti visada teisiu. Ir būtent tuomet aš pradėjau vis mažiau ir mažiau klysti.
Šiandien aš tai vadinu "KUKLUMU".

Kai aš pamilau save, aš nustojau gyventi praeitimi, ir jaudintis dėl ateities.
Šiandieną aš gyvenu šiuo momentu ir vadinu tai "PASITENKINIMU".

Kai aš pamilau save, aš supratau, kad mano protas gali man trukdyti, kad nuo jo galima net susirgti. Bet kai aš sugebėjau jį sujungti su širdimi, jis tapo mano neįkainojamu sąjungininku.
Šiandien aš šį ryšį vadinu "ŠIRDIES IŠMINTIMI".

Mums daugiau nereikia bijoti ginčų, konfrontacijų, problemų pačiu su savimi, ir su kitais žmonėmis. Net žvaigždės susiduria ir iš jų susidūrimo gimsta nauji pasauliai.
Šiandien aš žinau, kad tai - " GYVENIMAS".


Čarlis Čaplinas


Čarlis Čaplinas

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top