Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: KOKOSŲ PIENAS
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
Veganiškas KOKOSŲ pienas B grupės vitaminai palankiai veikia širdies kraujagyslių sistemą ir akis. Reguliarus kokosų pieno vartojimas...
KOKOSŲ PIENAS

Veganiškas KOKOSŲ pienas

B grupės vitaminai palankiai veikia širdies kraujagyslių sistemą ir akis. Reguliarus kokosų pieno vartojimas sumažina cholesterolį, normalizuoja skydliaukės darbą, sumažina riziką susirgti širdies, kraujagyslių ligomis ir vėžiu. Stiprina imunitetą, atstato jėgas ir energiją po didelių fizinių krūvių, protinio intensyvaus darbo. Pieno sudėtyje esantys komponentai be visų anksčiau paminėtų savybių, turi dar ir kitų : skatina žaizdų gijimą, veikia antiseptiškai, prieš bakterijas, sumažina organizmo pripratimą prie antibiotikų, veikia prieš bakterijas ir virusus, tinka helmitų profilaktikai. Nemažas kiekis mangano, esantis piene, palankiai veikia vyrų reprodukcinę funkciją.

1 - 4 prinokę kokosai (priklausomai kokio riebumo ir tirštumo norite gauti pieną)
3 stiklinės pieno
1 arbatinis šaukštelis vanilės ekstrakto ( ar 0,5 šaukštelio vanilės minkštimo)
4 valgomi šaukštai agavos arba 3 - 6 datulės be kauliukų

Kokosą išlukštename. Vieno kokoso minkštimą dedame į blenderį ir įpilame 3 stiklines vandens ir suplakame. Nukošiame per marlę ar specialų maišelį. Likusius tirščius galima panaudoti ruošiant kokoso miltus.

Toliau : paimame kokosų pieną, ir suplakame su kito (antro) kokoso minkštimu blenderyje. Nukošiame. Ir taip toliau, kol gauname norimo tirštumo ir riebumo pieną.

KOKOSŲ PIENAS


KOKOSŲ PIENAS, kokosai, Veganiškas pienas

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top