Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: PIENIŠKAS DESERTAS VAIKAMS, VIETOJE LEDŲ
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
Pieniškas desertas gaminamas labai paprastai ir greitai, o gauname tikrą skanėstą vaikams ir suaugusiems. Tai skanus ir svarbiausia...
PIENIŠKAS DESERTAS VAIKAMS
Pieniškas desertas gaminamas labai paprastai ir greitai, o gauname tikrą skanėstą vaikams ir suaugusiems. Tai skanus ir svarbiausiai natūralus sufle, kurį galima patiekti ne tik kaip desertą, bet įdėjus porą šaukštelių jo į kavą - gersime tikrą gurmanišką gėrimą.

Skoniu sufle primena plombyrą. Tai dėl to, kad gaminamas iš kefyro ir grietinės !!! Labai įdomus receptas, nes paragavę jo, ne kiekvienas supranta, jog tai iš kefyro. Taigi - gaminame.

Ingredientai :

0,5 l kefyro (galima Riaženką)
1/3 stiklinės neriebios grietinės
1/3 stiklinės cukraus, galima ir puse stiklinės, kas mėgsta saldžiau
1 valgomas šaukštas želatinos arba agaro(augalinio pakaitalo)
0,5 pakelio vanilinio cukraus

Paruošimas :

Agarą ar želatiną palaikome nedideliame kiekyje vandens, kai masė išbrinksta, ištirpiname kaitindami, bet neužviriname. (viskas kaip nurodyta ant gaminio pakelių)

Kefyrą, grietinę ir cukrų suplakame mikseriu apie 3 minutes. Plakdami, nesustojant po truputį pilame želatinos ar agaro masę. Toliau plakame dar apie 3 minutes.
Iš karto supilstome į formeles ir dedame į šaldytuvą 3 - 4 valandoms.

Paruoštą desertą galima papuošti uogomis, riešutais, lydytu ar tarkuotu šokoladu ir pateikti į stalą.
Taip pat galima truputi sumažinti kefyro kiekį ir jo vietoje įpilti uogų sulčių, nepakeisdami bendro skysčių kiekio. Gausime pienišką - vaisių sufle.

Pirmą sykį darant, geriau įdėkite 0,5 stiklinės cukraus, kad galėtumėte įvertinti tokį deserto skonį - jis nebus, saldus, o įdėjus 1/3 stiklinės - bus švelniai saldokas skonis, kuris tikrai primins plombyrą ar krem briule skonį. (priklausomai ką naudosite : kefyrą - plombyro skonis, Riaženką - krem briule)

Nuostabu : įdėjus į kavą, sufle išlieka panaši į ledus, nors joje esantis kefyras turėtų sukristi į dribsnius (sutraukti) To nenutinka! Ir tik baigiant gerti, puodelio dugne matosi keletas nuosėdų.

Receptas labai tinka vaikams, kurie nemėgsta pieno produktų. Be to jo gaminimas neužima daug laiko - tik 10 min.

Ir kaip malonu pradžiuginti savo artimuosius !PIENIŠKAS DESERTAS VAIKAMS, VIETOJE LEDŲ

deserto receptas

vegetarinis desertas

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top