Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: 7 BŪDAI PADIDINTI SAULĖS PLANETOS JĖGĄ GYVENIME
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
1. Kuo anksčiau žmogus atsikelia, tuo daugiau jėgos iš Saulės jis gali gauti. 2. Tekant saulei linkėdami visiems planetos žmonėms laim...
7 BŪDAI PADIDINTI SAULĖS PLANETOS JĖGĄ GYVENIME


1. Kuo anksčiau žmogus atsikelia, tuo daugiau jėgos iš Saulės jis gali gauti.

2. Tekant saulei linkėdami visiems planetos žmonėms laimės ir meilės, galima išgydyti net ir auglius, Saulė duoda jėgą organizmui juos sudeginti.

3. Pažiūrėkite į Saulę - ji duoda savo energiją visiems žmonėms planetoje, nepriklausomai nuo to, geri jie ar blogi.To paties ji prašo ir iš mūsų - mokėti duoti. Gerumas, kilnumas, sąžiningumas, gyvenimo džiaugsmas ir pozityvios emocijos, rūpinimasis kitais, kuriems reikia pagalbos, ir kitos Saulės savybės mumyse, kurias mes naudosime, padidins mumyse Saulės jėgą. Taip pat padidina Saulės planetos jėga, kai reiškiame pagarbą vyrams ir tėvui.

4. Tam tikra asanų tvarka, vadinama "Surja - Namaskara" (verčiasi, kaip pasveikinimas Saulei), taip pat padidina planetos pozityvias energijas tiems kas užsiima šia praktika.

5. Mantros Saulei : OM NAMO BHAGAVATE RAMAČANDRAJA arba OM SUM SURJAJA NAMAHA, kurios kartojamos 108 kartus (kursas). Pradėti šį kursą galima augant Mėnuliui, Saulės dieną - sekmadienį. Galima naudoti Saulės jantrą.

6. Astralinę Saulės šviesą žmogui į mūsų materialų pasaulį atvesti ir sustiprinti gali akmuo rubinas. Ne mažiau brangiems saulės akmenims priskiriami: agatas, raudonas cirkonis, raudonas turmalinas, špinelis ir saulės akmuo. Nešioti juos reikia ant bevardžio piršto arba arti širdies čakros, taip kad jie liestųsi su kūnu.

7. Iš žolių ir prieskonių Saulės planetos energijai sustiprinti tinka muskato riešutas, kardamonas, pipirai, rozmarinas, ramunėlė, levanda.

Didindami Saulės energiją, daugiau jos ir atiduokite jus supančiam pasauliui. Šypsokitės, linkėkite visiems ir viskam laimės, pozityviai žiūrėkite į pasaulį, dažniau pakelkite akis, nukreipkite žvilgsnį į Saulę.

Branginkite laiką, anksčiau atsikelkite ir su džiaugsmu pasitikite pirmus Saulės spindulius. Saulė būtinai tai įvertins ir duos pakankamai jėgų įveikti bet kokius šios dienos sunkumus.PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top