Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: GREITAS TORTAS SU PERSIMONAIS, KEPTUVĖJE!
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
Ingredientai tešlai : 0,5 stiklinės grietinės 0,5 stiklinės kondensuoto pieno 3 šaukštai cukraus 0,5 šaukštelio kepimo miltelių 3 s...
GREITAS TORTAS SU PERSIMONAIS, KEPTUVĖJE!


Ingredientai tešlai :
0,5 stiklinės grietinės
0,5 stiklinės kondensuoto pieno
3 šaukštai cukraus
0,5 šaukštelio kepimo miltelių
3 stiklinės miltų

Kremui :
3 šaukštai cukraus
1 mažas bananas (galima 0,5 didesnio)
2 šaukštai miltų
350 g. pieno
100 g. sviesto
pusė stiklinės kondensuoto pieno
citrinos sulčių
prinokęs persimonas

Grietinę, kondensuotą pieną, cukrų ir kepimo miltelius išmaišome iki vientisos masės. Po truputį dedame miltus ir suminkome minkštą, bet prie rankų nelimpančią tešlą. Suskirstome ją į 6 vienodas dalis. Kiekvieną dalį plonai iškočiojame maždaug keptuvės dydžio blynais ir kepame sausoje keptuvėje be riebalų po 1 minutę iš abiejų pusių.

Kol blynai vėsta, paruošiame kremą : persimoną nulupame, ir su trupučiu cukraus bei citrinos sulčių sutriname blenderyje.
Bananą, cukrų, pieną suplakame blenderiu. Įdedame miltus ir dar paplakame iki vientisos masės. Supilame į dubenį ir statome ant ugnies pakaitinti, kol masė ims tirštėti. Kai kremas sutirštės, nuimame nuo ugnies, sudedame sviestą ir kondensuotą pieną. Viską išmaišome ir paliekame atvėsti.

Torto papločius formuojame dėdami vienas ant kito ir pertepdami. Pirmą sluoksnį tepame kremu, antrąjį persimono tyre, ir truputi jos paliekame pabaigai. Kitus sluoksnius pertepame kremu. Uždėjus paskutinį tešlos sluoksnį, persimono masę sumaišome su kremu ir užtepame torto viršų, kraštus.

Tortą puošiame riešutais, migdolais ir kaip tik jums patinka. Būtinai palaikome bent kelias valandas šaldytuve, o geriausia per naktį .

Tortas gaunasi minkštas, švelnus ir labai skanus ! :)GREITAS TORTAS SU PERSIMONAIS, KEPTUVĖJE!

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top