Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: KEDRŲ RIEŠUTŲ PIENAS
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
Kedro riešutų proteinai žmogaus organizmo įsisavinami 95 procentais, ir pranoksta savo aminorūgščių sudėtimi ir maistinėmis savybėmis da...
KEDRŲ RIEŠUTŲ PIENAS


Kedro riešutų proteinai žmogaus organizmo įsisavinami 95 procentais, ir pranoksta savo aminorūgščių sudėtimi ir maistinėmis savybėmis daugumą ankštinių ir grūdinių kultūrų, taip pat gyvulinės kilmės baltymus (esančius mėsoje, žuvyje, kiaušiniuose, piene) Į kedro riešutų baltymų sudėtį įeina 19 aminorūgščių iš kurių 70% yra nepakeičiamos žmogaus organizmui. Kedro riešutų pienas taip pat labai vertinamas dėl B grupės vitaminų gausos, (B1, B2, B3), vitaminų E ir A. Pagal vitamino E kiekį, kedrų riešutai lenkia daugelį kitų ( graikinius, arachisą, migdolus) Vitaminas A ir E kedrų piene yra antioksidantai, kurie labai padeda onkologinių ligų profilaktikai ir gydymui. Kedrų pienas - puikus šaltinis vitaminų, mikro ir makro elementų, būtinų žmogaus organizmui (fosforas, kalis, magnis, geležis, kalcis, manganas, cinkas, varis, jodas, boras ir kiti. )

Ingredientai :
1 stiklinė kedrų riešutų branduolių
nuo 3 - 6 stiklinių vandens
Priklausomai nuo norimo gauti pieno tirštumo, pasirenkame kiekį vandens.

Riešutus nuvalome, plėvelę nuimti nebūtina. Toliau riešutus smulkiname blenderyje, po truputi įpildami vandens, kad gautume norimą pieno tirštumą. Smulkiname apie 3 - 4 minutes. Galima paskaninti pieną įdedami medaus, datulių, imbiero, razinų, klevų sirupo ar jums patinkančių vaisių. Suplakame viską iki vienalytės masės.
Palikite viską pusvalandį nusistovėti ir perkoškite per marlę.
Gyvas ir naudingas kedrų pienas paruoštas.

KEDRŲ RIEŠUTŲ PIENAS

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top