Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: PIENAS IŠ SAULĖGRĄŽŲ SĖKLŲ
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
PIENAS IŠ SAULĖGRĄŽŲ SĖKLŲ Saulėgrąžų sėklos - nuostabus produktas. Biologinė jų vertė didesnė nei kiaušinių arba mėsos, o virškinas...
PIENAS IŠ SAULĖGRĄŽŲ SĖKLŲ
PIENAS IŠ SAULĖGRĄŽŲ SĖKLŲSaulėgrąžų sėklos - nuostabus produktas. Biologinė jų vertė didesnė nei kiaušinių arba mėsos, o virškinasi ir įsisavinamos jos daug lengviau.
Vitamino D saulėgrąžų sėklose yra daugiau negu menkių kepenų riebaluose, kurie visada buvo laikomi pačiu turtingiausiu D vitamino šaltiniu. Medžiagos, esančios šiose sėklose, pagerina odos ir gleivinių būklę, suderina rūgščių ir šarmų pusiausvyrą. Būtent todėl saulėgrąžų sėklos dažnai naudojamos kosmetologijoje.
Sėklų baltymuose gausu įvairių nepakeičiamų žmogaus organizmui aminorūgščių, užtikrinančių normalią riebalų apykaitą organizme; saulėgrąžose daug neprisotintų riebiųjų rūgščių: linolio, palmitino, oleino, stearino, arachidono ir kitų.

Ingredientai :

1 puodukas nekepintų saulėgrąžų sėklų pamirkyti per naktį vandenyje (ne mažiau 8 valandas)
1/4 šaukštelio vanilino arba 2 šaukšteliai vanilės ekstrakto
1 - 2 šaukštelius klevų sirupo
4 puodukai vandens

Pamirkykite sėklas per naktį, nupilkite vandenį, jas nuplaukite ir sudėkite viska į blenderį. Ten pat sudėkite klevų sirupą, vanilę ir supilkite vandenį. Plakite 1 minutę didžiausiu greičiu.
Būtinai perkoškite per marlę ar specialų maišelį. Pieną laikykite šaldytuve ne ilgiau 3 - ju dienų. Prieš vartojimą kaskart suplakite.


PIENAS IŠ SAULĖGRĄŽŲ SĖKLŲ

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

 1. Sveiki,
  Jūs rašote "Saulėgrąžų sėklų".. Ką Jūs turėjot omenyje? Ar aulėgrąžų sėklas, ar jų branduolius?
  Patikslinkite prašom.
  T.p ir su kanapių bei kitomis sėklomis.
  Ačiū
  Dalia

  ReplyDelete
 2. Turima galvoje branduoliai.

  ReplyDelete

Receptai

 
Top