Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: EKADAŠINIS TORTAS
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
EKADAŠINIS TORTAS Tortas be miltų, tiems, kas pasninko dienomis susilaiko nuo grūdinių ir ankštinių produktų vartojimo, tačiau savo g...
EKADAŠINIS TORTAS
EKADAŠINIS TORTAS


Tortas be miltų, tiems, kas pasninko dienomis susilaiko nuo grūdinių ir ankštinių produktų vartojimo, tačiau savo gimimo dienos ar kitos progos perkelti į kitą dieną negali ar nenori :) Ypač tinka vaikų šventėms, kurių jie ir taip nekantriai laukia.

Ingredientai:
2 bananai
100gr graikinių riešutų
50 gr razinų
50 gr kokoso drožlių
150 gr kefyro
1 apelsino ar citrinos žievelė
200 gr cukraus pudros
60 gr Gi sviesto ( 1 šaukštas kokoso drožlių pakepimui)
150 gr sauso pieno miltelių ( be sojos priedų !)
150 gr bulvių krakmolo,
1 arbatinis šaukštelis sodos
1/3 šaukštelio druskos

Idarui :
250 gr riebios varškės
6 valgomi šaukštai uogienės, ar džemo


Į keptuvę dedame 1 valgomą šaukštą Gi sviesto, ir jame apkepame kokoso drožles iki švelniai gelsvos spalvos. O sausoje keptuvėje be riebalų apkepame graikinius riešutus, po to juos sumalame.
Sumaišome visus sausus produktus ( druską, sodą, krakmolą, cukraus pudrą, pieno miltelius). Iš eilės dedame ir maišome kefyrą, sutrintą bananą, kokoso drožles, citrinos sutarkuota žievelę, razinas, Gi. Gausime tešlą panašios konsistencijos, kaip blynams.
Tešlą paliekame pastovėti 20 min.
Įkaitiname orkaitę iki 190 laipsnių temperatūros. Supilame tešlą į torto kepimo apvalią gilią formą, (jei metalinė - patepame riebalais kraštus), dedame į orkaitę 35 - 40 min. Visada turėkite mintyje, kad kepimo laikas priklauso nuo jūsų orkaitės pajėgumo, todėl patikrinkite biskvitą mediniu pagaliuku. Kai jis iškeps, išimame ir paliekame atvėsti.

Toliau perpjauname torto biskvitą į dvi dalis. Apatinės dalies viršų sutepame dviem sluoksniais: iš pradžių varške, po to uogiene ar džemu ir uždengiame viršutinį sluoksnį.
Virsutinį sluoksnį galima pabarstyti cukraus pudra, papuošti vaisiais.


Skanaus !

Kas yra Ekadašis ir Ekadašio  kalendorius 2016 metams

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top