Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: GERIAUSIAS PRATIMAS NUGARAI
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
Taigi, prašome gerbti ir mylėti - pratimas nugarai gulint. Tai bazinis pratimas, kuris įeina į nugaros gydymui skirtus medicininius ko...

GERIAUSIAS PRATIMAS NUGARAI


Taigi, prašome gerbti ir mylėti - pratimas nugarai gulint. Tai bazinis pratimas, kuris įeina į nugaros gydymui skirtus medicininius kompleksus, į daugelį sportinių treniruočių, kurių tikslas stiprinti nugaros raumenis, gydyti stubura.

Šis pratimas yra tikras išsigelbėjimas tiems, kas dirba sėdimą darbą. Jis padeda ne tik išvengti kuprinimosi, bet ir pašalina nemalonius, skausmingus pojūčius nugaros srityje.

Kaip jį atlikti :

Atsigulkite ant pilvo, veidu žemyn, kaktą padėkite ant žemės. Rankas ištieskite šalia kūno, priglauskite delnus prie kojų.
Kojas suglauskite ir ištieskite pirštų galiukus į priekį.
Iškvėpdami pakelkite galvą, krūtinę ir viršutinę pilvo dalį nuo grindų, nekeisdami rankų ir kojų padėties - laikykite rankas priglaustas šalia savęs, ir suglaustas kojas.

Įkvėpdami lėtai nuleiskite kūną į pradinę padėtį ir atpalaiduokite.

Pakartokite 10 kartų !
Mes rekomenduojame šį pratimą daryti kasdien. Jis neužima daug laiko, nereikia specialaus fizinio pasirengimo, todėl galima daryti visiems.
Beje ! moterims šis pratimas 3 /1 - stiprina ne tik nugaros raumenis, bet ir pilvo bei sėdmenų. Triguba nauda per tą patį laiką !


PRATIMAI NUGARAIGERIAUSIAS PRATIMAS NUGARAI, PRATIMAI NUGARAI

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

  1. O, matau čia ir sėdmenų raumenys intensyviai dirba. Gal celiulito naikinimas būtų efektyvesnis...

    ReplyDelete

Receptai

 
Top