Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: JOGA VEIDUI
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
JOGA VEIDUI Reguliarus pratimų atlikimas duoda optimalių rezultatų, pagerina veido ir kaklo raumenų tonusą, atkuriama normali krauj...
JOGA VEIDUI

JOGA VEIDUI


Reguliarus pratimų atlikimas duoda optimalių rezultatų, pagerina veido ir kaklo raumenų tonusą, atkuriama normali kraujo apytaka odoje. Tai duoda akivaizdžių rezultatų norint išvengti, atsikratyti raukšlelių ir neleisti atsirasti naujoms. Atsipalaiduoja raumenų spazmai, ir išeina problemos, susiję su raumenų audinių įtampa.
Pratimai veidui paprasti ir nereikalauja labai daug pastangų. Vienintelė sąlyga - tai juos atlikti reguliariai. Jei jums pavyks skirti šiam reikalui 30 - 1,5 val. per savaitę( po 15 - 20 min. per dieną), tai po visai trumpo laiko (1 - 2 savaitės) jau pastebėsite pozityvų efektą.

REKOMENDACIJOS PRAKTIKUOJANTIEMS VEIDO JOGĄ

1. Optimaliausias laikas šiai praktikai yra ką tik pabudus ryte arba vakare, prieš miegą, po visų higienos procedūrų.
2. Prieš pradedant, pilnai nuvalykite veidą nuo kosmetikos.
3. Žmonėms, kurių oda linkusi rausti, turi paviršinių kapiliarų, reiktų labai atsargiai pasirinkti pratimų intensyvumą ir krūvį.
4. Sergantiems chroniškomis odos ligomis rekomenduotina dermatologo konsultacija.
5. Savarankiškai atliekant pratimus, palaipsniui didinkite pratimų skaičių ir ilginkite laiką. Laikykitės achimsos ir nepersistenkite.

VEIDO JOGOS PRATIMŲ KOMPLEKSAS

Jūsų dėmesiui pateikiame vieną iš galimų variantų savarankiškoms treniruotėms namuose.

1. "KARŠTAS BALIONAS"

Suformuokite burnoje oro rutulį ir sukite jį iš pradžių prieš laikrodžio rodyklę( kairysis skruostas - viršutinė lūpa - dešinysis skruostas - apatinė lūpa), tada į kitą pusę. Leiskite raumenims trumpai pailsėti, ir pakartokite pratimą 5 - 7 kartus.

Tai pratimas, skirtas nukarusiems skruostams, raukšlelėms , esančioms lūpų - nosies trikampyje, smakro linijos korekcijai.

2. "LIEŽUVIO JUDINIMAS"

Pratimas atliekamas panašiai kaip ir 1, skirtumas tik tas, kad burnoje ne oro rutulys, o liežuvis. Padarykite 36 pasukimus prieš laikrodžio rodyklę ir tiek pat į kitą pusę. Baigę keletą minučių pailsėkite ir pastebėkite naujus pojūčius.

3. "ŽANDIKAULIO JUDINIMAS"

Pasistenkite ištempti apatinį žandikaulį kiek galite labiau į priekį, ir užfiksuokite šioje padėtyje keletui sekundžių. Maksimaliai įtraukite jį atgal priešinga kryptimi, prispauskite jį prie krūtinkaulio ir užfiksuokite keletui sekundžių. Tuomet nefiksuodami padarykite keletą judesių į vieną ir kitą šoną. Intensyviai judinkite žandikaulį į šonus 10 - 20 sekundžių, iš pradžių į kairę, po to į dešinę pusę. Viską pakartokite pilnai 5 - 7 kartus.

Neleidžia atsirasti pagurkliui, stiprina skruostų ir kaklo raumenis.4. "ĮTEMPTI SKRUOSTAI"

Iškvėpdami stipriai įtempkite skruostų raumenis, stipriai suspausdami lūpas ir sukandę dantis.Užfiksuokite šią padėtį keletui sekundžių. Ir įkvėpdami pilnai viską atpalaiduokite. Pakartokite 5 - 7 kartus. Būkite atidus ir nepakenkite dantų emaliui ! Dantų sukandimas turėtų būti saikingas.!!!

Pagerina raumenų tonusą ir harmonizuoja kraujotaką.

5. "ORO BUČINYS"

Ištempkite lūpas į priekį, kaip bučiuojant, sulaikykite tokią padėtį 10 - 20 sekundžių, po to pilnai atpalaiduokite veidą. Pakartokite 5 - 7 kartus.

6. "MIRKTELĖJIMO PAMĖGDŽIOJIMAS"

Imituokite mirktelėjimą kaire akimi, palikdami akį atmerktą, užfiksuokite šią padėtį. Analogiškai padarykite tą patį su dešine akimi. Viską pakartokite po 5 - 7 kartus

Pašalina mėlynes ir maišelius po akimis, pagerina viršutinės veido dalies raumenų tonusą.7. "PELĖDA"

Padėkite rodomuosius pirštus ant viršutinių akies vokų ir atitraukite juos į viršų. Stenkitės užmerkti akis, o pirštais priešintis šiam veiksmui 3 - 5 sekundes. Atsipalaiduokite ir pakartokite šį pratimą 8 - 10 kartų.

pagerina kraujo tekėjimą, tonizuoja akių vokus, raukšlių atsiradimo profilaktika.

8. "ŠIKŠNOSPARNIS"

Rodomuosius pirštus padėkite ant apatinių vokų ir švelniai atitraukite juos į apačią. Raumenimis stenkitės pakelti apatinius vokus į viršų, priešindamiesi pirštų jėgai 3 - 5 sekundes.
Po to padarykite 12 LENGVŲ !!! patapšnojimų per akies buolį užsimerkus ir stipriai stipriai užmerkite akis. Visą ciklą pakartokite 3 kartus.

Šalina pabrinkimus po akimis, tonizuoja akių vokų raumenis.


9. "DIDELIS NUSTEBIMAS"

Išlyginame kaktą, nukreipiame visą dėmesį, jėgą į viršų, kaip kad Jūs būtumėte nustebęs. Plačiai atverkite akis. Užfiksuokite šią padėtį 10 - 20 sekundžių. Pilnai atpalaiduokite raumenis ir pakartokite 5 - 7 kartus.

Pašalina raukšles tarp antakių ir kaktoje, neleidžia nusileisti antakių linijai.

10. "LIŪTO NASRAI"

Išsižiokite kiek galite plačiau, iškiškite liežuvį ir pasistenkite paliesti lietuvio galiuku smakrą, akimis plačiai žiūrėdami į plaukų augimo liniją kaktos viduryje. Šią padėtį palaikykite 1 minutę.

11. "AKTORIUS"

Greitai nusišypsokite ir greitai atsipalaiduokite. Pakartokite šį pratimą maksimaliausiu greičiu, priversdami raumenis dirbti. Kai tik jūsų ritmas ims lėtėti, sustokite ir pailsėkite.

Pagerina limfinį drenažą ir pašalina veido pabrinkimą.

12. "LAISVA SROVĖ"

Leiskite sau 1 - 2 minučių bėgyje išdarinėti visokias grimasas, kokios tuo metu jums natūraliai išeina. Atmeskite visus apribojimus ir draudimus! Stenkitės eksperimentuoti ir sukurti naujas grimasas.


Tegu tampa įpročiu kasdieniniai veido pratimai veidui, arba susikurkite savo kompleksą pratimų, iš labiausiai jums patinkančių, ir Jūsų veidas ims švytėti. Veido ir kaklo raumenys bus visada standūs ir be jokių raukšlelių !


PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top