Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: VEGETARIŠKA SRIUBA SU FRIKADELĖMIS
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
Gaminsime sriubą su frikadelėmis, tik jos bus be mėsos. :) Ingredientai: Imame 0,5 stiklinės lęšių, avinžirnių (užpilame vandeniu...

SRIUBA SU FRIKADELĖMIS


Gaminsime sriubą su frikadelėmis, tik jos bus be mėsos. :)

Ingredientai:

Imame 0,5 stiklinės lęšių, avinžirnių (užpilame vandeniu ir paliekame per naktį. Išmirkytų - gaunasi 1 stiklinė)
Bulvės, morkos, salieras, juodasis ridikas, žalumynai, kaip verdant sriubą įprastai.
Prieskoniai taip pat pagal savo skonį - pipirai, druska, kalendra, gvazdikėliai, kardamonas, lauro lapai, asafetida..kaip kas mėgstate.
Aliejaus frikadelių kepimui. (kad būtų ne mažiau 3 cm inde, kuriame kepsite.)


Gaminame frikadeles :

Išmirkytus per naktį lęšius dedame į blenderį, užpilame trupučiu vąndens (kad masė nesigautų skysta) ir sumalame. Įdedame prieskonius savo nuožiūra. Aliejų įkaitiname nedideliame inde. Jame turėtų būti ne mažiau 3 cm aliejaus. Arbatiniu šaukšteliu imame lęšių faršą ir dedame po puse šaukštelio į įkaitintą aliejų. Periodiškai pamaišome, kol jie gražiai apskrus iš visų pusių. Išimtas frikadeles dedame ant lėkštelės, išklotos popieriniu rankšluosčiu, kad sugertų riebalų perteklių.

Kol kepamos frikadelės, galima išvirti sriubą. Statome puodą su vandeniu ant ugnies, pjaustome daržoves ir kai vanduo užverda, sudedame jas ų puodą. Pasūdome, įdedame lauro lapų, pipirų ir verdame iki kol daržovės bus minkštos. Baigiant virti, galima įdėti lydytą sūrį ar grietinėlę.

Nusausintas frikadeles dedame į sriubą ir dar paskutinį kartą užviriname. Leidžiame pastovėti apie 10 minučių. Arba galima nedėti frikadelių į puodą, o įdėti jas į lėkštę prieš pateikiant. Tuomet frikadelės bus traškesnės ir jausis labiau apkepę.

Gero apetito !

SRIUBA SU FRIKADELĖMISVEGETARIŠKA SRIUBA SU FRIKADELĖMIS

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top