Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: KAI KURIOS AJURVEDINĖS VIRTUVĖS IR MAITINIMOSI TAISYKLĖS
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
KAI KURIOS AJURVEDINĖS VIRTUVĖS IR MAITINIMOSI TAISYKLĖS Vaisius ar daržovė, kuris palietė jūsų kojas, nerekomenduojama naudoti ma...

KAI KURIOS AJURVEDINĖS VIRTUVĖS IR MAITINIMOSI TAISYKLĖS

Vaisius ar daržovė, kuris palietė jūsų kojas, nerekomenduojama naudoti maisto ruošimui.

Jei žmogus valgo kaire ranka, tai kartu su maistu jis pasisavina visas neigiamas žmonių( arba dvasių), esančių šalia, savybes.

Maistą galima imti kaire ranka, bet dėti į burną reikėtų tik dešine.

Grindys laikomos nešvaria vieta, todėl indus, kurie buvo padėti ant grindų reikia būtinai išplauti iš naujo.

Prieš gaminant maistą, reikia išplauti virtuvę.

Ten kur valgėte, renkasi dvasios, kad gautų pasitenkinimo maistu energijos. Reikėtų šią vietą išplauti, prašluostyti arba bent pašlakstyti.

Pasinaudojus tualetu didelio reikalo, prieš maisto gaminimą, reikia pilnai nusiprausti po dušu. Arba nors pašlakstyti galvą, rankas ir kojas.

Gyvūnai neturi būti virtuvėje, jie neturi žinoti, kaip ruošiamas maistas. Jei gyvūnai pažiūrėjo į maistą, o juo labiau, jei paragavo, tai tokio maisto negalima valgyti( reikia jį atiduoti gyvūnams). Psichinė žmogaus energija išeina gyvūnui.

Kai maistas ruošiamas su meile, jis įgauna malonų skonį. 40 - 50% maisto skonio priklauso nuo gaminančiojo proto būsenos, emocijų. Skonis siejamas su charakteriu, o ne su chemine maisto sudėtimi. Virtuvė laikoma dorybinga vieta, patartina ten laikyti šventų žmonių nuotraukas, paveikslus su šventomis vietomis,nevijoklinius augalus.

Virtuvė turėtų būti neutralios spalvos, bet kokių džiaugsmą keliančių, malonių spalvų. Neturėtų būti žiemiškų, pilkų, blankų tonų.

Maisto gaminimo metu, virtuvėje neturi būti žmonių su bloga nuotaika, negatyviai nusiteikusių, suirzusių.


PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top