Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: MOTINIŠKA MEILĖ
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
MOTINIŠKA MEILĖ Pasaulyje yra tik viena meilės rūšis, labiausiai panaši į Dievišką meilę. Tai mamos meilė savo vaikui. Mamos meilė besą...
MOTINIŠKA MEILĖ

Pasaulyje yra tik viena meilės rūšis, labiausiai panaši į Dievišką meilę. Tai mamos meilė savo vaikui. Mamos meilė besąlygiška ir pilna, ji viską ištveria, atleidžia ir niekada nepavargsta.
Kiekvienas mažylis žino, kad mama, tai beveik kaip Dievas. Ji aprupina gyvenimą, palaiko, moko, gina ir myli.Su mama niekada nešalta :Su mama nebaisu plaukioti, net jeigu dar kol kas pats ir nemoki:

Mama visada duos kažką skanaus :Ant mamos galima pasivažinėti, kai pavargsti eiti pats :
Mama visada nupraus ir sušukuos :Mamai viska galima pasakyti - ji visada supras:Visada galima pasislėpti po mamos sparneliu - ji niekada neišduos :Mama tiesiog paprasčiausiai myli :Mama visada pakasys pilvuką :Mama uždengs nuo saulės, lietaus, vėjo ir pavojų :Mama pasirūpins kur tu gyvensi:Mamai galima užlipti ant galvos:Ir ne tik ant galvos, o užlipti ant jos visiškai - nes taip geriau matyti !Su mama nebaisu pasiklysti - ji visada parodys teisingą kelią.NEPAMIRŠKITE PASIMELSTI UŽ SAVO MAMĄ.


PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top