Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: NATURALŪS NAMINIAI LEDAI!
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
Šis nuostabus paprastai gaminamas ledų receptas be kiaušinių išties labai skanus ir naturalūs.Tai, ką perkame parduotuvėse, prakt...
NAMINIAI LEDAIŠis nuostabus paprastai gaminamas ledų receptas be kiaušinių išties labai skanus ir naturalūs.Tai, ką perkame parduotuvėse, praktiškai visada turi nevegetariškų priedų, tokių kaip E471, o ir ledų sudėtis jų ne visai žavinti.

Mūsų ledai gaminami iš grietinės arba grietinėlės ir kondensuoto saldinto pieno. Grietinę galima naudoti bet kokią, ir riebesnę ir liesesnę 10 - 15% , vistiek išeina gerai, tik mažiau riebūs, tačiau gali jaustis trupučiuką smulkių ledukų. Todėl rekomenduojame geriau mėginti su riebesne, bent 20% grietine arba grietinėle. Dėl skonio įvairovės galima įdėti kerobo, kokoso drožlių, vaisių, riešutų, ir t.t.

Sudėtis :

900 ml grietinėlės
1 skardinė kondensuoto pieno
1 pakelis vanilinio cukraus
1 bananas (galima ir nedėti, bet bananas suteikia malonų skonį)


Sumaišome visus ingredientus blenderyje ir plakame kol masė ima tirštėti.

Išpilstome į atskirus indelius, arba užšaldome paprastai. Galima masę padalinti pusiau, ir pagaminti su skirtingais priedais - į vieną dėti kerobo, į kitą uogų, kokoso drožlių, mėtų lapelių, riešutų ir ką tik sugalvosite :)

Jei šaldome didesniame inde, tai šaldymo metu galima keletą kartų permaišyt. Tuomet ledų konsistencija bus minkštesnė, puresnė.


Štai ir viskas! Ledus galima aplieti sirupu, medumi, pabarstyti riešutais, papuošti mėtų lapeliu - skanu bus bet kokiu atveju. O jeigu pakeisime grietinę varške, tai gausime varškes ledus.

Gardžios kūrybos !

NAMINIAI LEDAI

 ledų receptas be kiaušinių
NAMINIAI LEDAI

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

  1. Skanumo tai labai skanus, bet ir labai kieti... reikia pavargti kol ysidedi į ledaine

    ReplyDelete
    Replies
    1. indeli galima trumpam įmerkti į šiltą vandenį - bus lengviau išimti. Arba tiesiog išėmus truputį palaikyti kambario temperatūroje- jie suminštėja

      Delete

Receptai

 
Top