Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: KAIP IŠEITI IŠ KOMFORTO ZONOS ?
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
KAIP IŠEITI IŠ KOMFORTO ZONOS ? Viskas ko jūs norite, yra už jūsų komforto zonos. Komforto zona - pagrindinė kliūtis į Sėkmę. ...
KAIP IŠEITI IŠ KOMFORTO ZONOS ?

komforto zona


Viskas ko jūs norite, yra už jūsų komforto zonos.

Komforto zona - pagrindinė kliūtis į Sėkmę. Žmonėms, užstrigusiems savo įprastoje kasdieninėje rutinoje, praktiškai sunkiai galima padėti. Neleiskite, kad taip atsitiktų su jumis.

Išsiugdykite įprotį keisti daiktų vietas. Tai lengvas ir paprastas būdas praplėsti savo komforto zoną ir pažadinti savo smalsumą.

Klausykite naujos muzikos. Kiekvieną mėnesį pabandykite pakeisti namuose esančio kokio nors daikto įprastą vietą. Atraskite muziką, kurios dar neklausėte ir pamėginkite atsisiūsit. Pavyzdžiui galite paklausyti to, ko niekada neklausėte, ar visai kitą muzikos stilių.

Paragaukite naują patiekalą. Kiekvieną savaitę bandykime pasigaminti ką nors naujo. Tai dažniausiai skanus ekspermentas ir jis padeda mums atrasti naują netikėtą skonį.
Tokie nedideli pasikeitimai leis mums neužstrigti senose "rogėse". Jie padės atrasti sau naujų ir įdomių dalykų. Ir apskritai - tai tiesiog smagu.

Išsiugdykite įprotį daryti viską ką reikia mažais žingsneliais. Kas mus laiko mūsų komforto zonoje, tai yra baimė, kad kažką mes turime padaryti iškarto - didelio ir baisaus. O daryti visa tai mažais žingsneliais - tai problemos sprendimas. Tai palengvina išėjimą iš komforto zonos, o didelio darbo padalinimas į daug mažesnių ir po truputį, daro reikalą mažiau nepatogų ir ne tokį baisų.

Tapkite efektyvesniu. Jūs galite pradėti tik nuo vienos darbo valandos per dieną, kai būsite pilnai pasinėręs i svarbų reikalą ir pilną tylą.( Tai reiškia neleisti pašalinio triukšmo ir išjungti viską, kas trukdo susikaupti darbui) Po to jūs galite grįžti prie normalaus gyvenimo. Kitą savaitę pridėkite dar valandą ir dirbkite dvi valandas per parą pilnai susikoncentravę. Žingsnis po žingsnio jūs išsiugdysite labai stiprų įprotį, kurios per vieną kartą nebūtumėte padaręs.


Komforto zona


Sukurkite kažką naujo. Galimas daiktas, kad kai nuspręsite pradėti ką nors savo, jus apims abejonės. Padarykite nedidelį žingsniuką. Tai atrodys jums neįveikiamas darbas, ne jūsų komforto zonoje.

Nebijokite kurti didesnių planų, siekti aukštesnių tikslų ir palikti savo komforto zoną! Tai normalu - jausti nepatogumus, kai imate keistis. Darydami tai, kas sunku, ką priimame kaip diskomfortą, mes augame ir tobulėjame.

Išmokykite save išeiti už patogumo ribų, už tai kas jums įprasta, ir plėskite komforto ribas !

Toks yra savęs auginimo procesas. Kai vienas nedidelis žingsnis į priekį, paskui save veda visą grandinę įvykių. Kada didelės permainos prasideda nuo vieno paprasto veiksmo. Tik reikia ištiesti ranką ir žengti.

Verslininkai tai vadina "judesio sukūrimu".

Pavyzdžiui jūs išėjote pasivaikščioti parke, ir praeivis jums pasakė komplimentą ar gerą žodį. Ir jumyse atsirado jėgų vystyti šį bruožą ! Gal būt gera draugė pastebėjo jūsų talentą ir jus pagyrė. Po 10 - 20 metų jau tapote žinoma asmenybe. O juk viskas prasidėjo nuo tos pačios pagyros.

Arba jūs nuėjote į nemokamą seminarą, ir jus taip sudomino, kad ėmėte pirkti ir skaityti visas knygas susijusias su ta sritimi, bei lankyti seminarus.Jūs atvėrėte sau ištisą pasaulį, apie kurio egzistavimą net nepagalvojote. Nebūtumėte nuėjusi ten ir niekas jūsų gyvenime nebūtų pasikeitę.

Viskas susiję su visais ir viskuo. Ir kiekvienas teigiamas dalykas, įvykis sukuria ištisą įvykių grandinę, kuri keičia gyvenimą į gerą. Vienas teigiamas pokytis pritraukia kitą teigiamą pokytį. Tik reikia surasti savo mėgiamą užsiėmimą, pašaukimą. Net jei ir nesate iki galo tikri, kad pavyks - turite tai pabandyti !

Komforto zona

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top