Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: "Viskas prasideda šiandien" - LIEPOS 28
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
LIEPOS 28 IYANLA VANZANT "VISKAS PRASIDEDA ŠIANDIEN" AS LAIMĖSIU, KAI SUVOKSIU...KAD MEILĖ NĖRA MEILĖ. Visai...
LIEPOS 28

IYANLA VANZANT "VISKAS PRASIDEDA ŠIANDIEN"
IYANLA VANZANT "VISKAS PRASIDEDA ŠIANDIEN"AS LAIMĖSIU, KAI SUVOKSIU...KAD MEILĖ NĖRA MEILĖ.
Visai nesunku nustatyti, kuris žmogus bijo meilės. Tokie asmenys neatvers savo širdies. Bijantys meilės, visada bandys tave atstumti ir būtinai ras savyje trūkumų, kuriuos stengsis parodyti. Ieškos visokiausių ydų savyje ir stengsis jas iškelti. Žmonės, kurie bijo meilės, negali nei patys mylėti, nei priimti kitų meilę. Jie atras tiek daug kliūčių ir apsisaugojimo būdų, kad tu paklausi :"Kodėl stengiuosi paveikti šį žmogų?"

Bijantys meilės įsitikinę, kad yra ne tokie, kokiais juos laiko kiti. Dažnai taip būna, kad patys nežino kuo iš tiesų esą. Tokie žmonės mėtys tave šen bei ten kaip žaislinį kamuoliuką! Šiandien jiems reikia tavęs, o rytoj jau ne. Juo arčiau jų būsi, tuo greičiau jie veiks. Kuo daugiau duosi, tuo daugiau norės. Niekada nepajėgsi įrodyti, nes jie nepanorės patikėti !

Kai suprasi, kad bandai pamilti žmogų, kuris atvirai rodo nenorą būti mylimas, sustabdyk save! Nustok atakavęs. Akivaizdu, kad jis nenori, ar net nesugeba to priimti. Liaukis atsiprašinėti ir neklausyk jo atsiprašinėjimų. Tai nepanašu į meilę, kai bandai kitam nurodinėti, kur jis turi eiti.

Iki šiol galbūt nesupratai, kad pastangos mylėti tą, kuris nenori būti mylimas, yra įsilaužimas. Sutik, tai nėra mylinčio žmogaus poelgis. Šiandien paklausk savęs, ar nebandai priversti kitą tave pamilti. Jeigu meilė, kurią siūlai, nėra pageidaujama arba priimtina, pasitrauk !
ŠIANDIEN ATRASIU SKIRTUMĄ TARP MEILĖS IR ĮSILAUŽIMO Į ŠIRDIES ERDVES !


IYANLA VANZANT "VISKAS PRASIDEDA ŠIANDIEN"


Iš knygos

IYANLA VANZANT "VISKAS PRASIDEDA ŠIANDIEN"

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top