Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: PILVAS IR MOTERIŠKA ENERGIJA
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
PILVAS IR MOTERIŠKA ENERGIJA Daugeliui moterų - tai uždrausta zona, jį įtraukia, slepia, vengia liesti, todėl kad šiuolaikinė kultū...
PILVAS IR MOTERIŠKA ENERGIJA

MOTERIŠKA ENERGIJA


Daugeliui moterų - tai uždrausta zona, jį įtraukia, slepia, vengia liesti, todėl kad šiuolaikinė kultūra įdiegė moteriai, kad pilvas turi būti kaip pas vyrą : plokščias, treniruotas, su "kaladėlėmis" ir tada tai "gražu".

Dažnai pilvo zona žemiau bambos yra užblokuota, ten daug visko prisikaupę ir dirbant su energijomis šioje srityje - tiek visko atsiskleidžia, per baimes, įsižeidimus, pergyventas emocijas mes prieiname prie totalaus, visiško atsipalaidavimo ir gilios ramybės.
Mes mažai ką žinome apie šią svarbią zoną moters kūne ir dažnai žalojame savo moterišką sveikatą dėl reklamos ir stereotipų. Išsiaiškinkime šios kūno srities svarbą.

Pilvas išvertus iš daugelio kalbų reiškia GYVENIMĄ. Ir iš tiesų - juk kiekvienas iš mūsų savo gyvenimą pradėjome motinos pilve. Moteriai jos pilvas - tai ne paprasta vieta, tai stiprybės vieta, jos energijos šaltinis, vieta, kur kuriamas gyvenimas.

Būtent pilve(vieta žemiau bambos, ten kur yra gimda ir reprodukciniai organai) moteris surenka energija, jos pagrindinė jėga yra ten. Energetiškai moteris padaryta kaip indas, jos pagrindinė energija eina iš žemės ir susirenka pilvo zonoje. Susikaupusi ten energija aprūpina visą moters kūną, ir padaro jį moteriškai tvirtą ir beprotiškai patrauklų.

JEIGU PILVE PAKANKAMAI ENERGIJOS IR JI TEKA TEISINGAI, TAI MOTERIS:

- MOTERIŠKA, ŠVELNI, LANKSTI
- SEKSUALI, PATRAUKLI
- LENGVAI PASTOJA IR IŠNEŠIOJA KŪDIKĮ
- LENGVAI GIMDO(BE TRAUMŲ)
- YRA PASITIKINTI SAVO JĖGA IR RAMI
- PILNA GYVENIMO, NUO JOS SKLINDA GYVENIMO ENERGIJA, DOVANOTA MOTINOS ŽEMĖS
- JI JAUČIA MĖGAUJASI BENDRAVIMU SU ŽMONĖMIS IR SEKSUALINIU ARTUMU
- JAUČIA RYŠĮ SU STICHIJOMIS IR GAMTA, GAUDAMA IŠ JOS JĖGŲ

Bet tokių moterų vienetai, pas 80% moterų yra skirtingų lygių apatinės pilvo dalies blokai kūne. Mus nuo vaikystės mokė įtraukti pilvą, laikyti jį įtemptą, bet ką tai duoda:

- blokuoja energijas į aukštesniuosius centrus
- nesugebėjimą giliai atsipalaiduoti
- užspaustą paviršutinišką kvėpavimą, nesugebėjimą prakvėpuoti visu kūnu
- moteriškas ligas
- sunkias mėnesines ir pms
- susikaupusias baimes ir nerimą
- nesugebėjimą mėgautis
- kietumą, kaulėtumą, lankstumo trūkumą
- įtemptąs pilvas - įtemptas gyvenimas
- vyriškų savybių ugdymasBLOKAI PILVO ZONOJE FORMUOJASI DĖL KELETO PRIEŽASČIŲ

Pagrindinė jų - tai santykiai su motina. Nuo pradžios mes buvome sujungti su mama būtent per pilvą, per bambagyslę. Iš mamos mes gavome visas emocijas, visą informaciją apie išorinį pasaulį.

"Jei mamai buvo baisu nėštumo metu, jei ji nebuvo pasiruošusi kūdykiui - greičiausiai vaikas turės saves atmetimo jausmą, nesugebėjimą mėgautis ir džiaugtis, todėl kad svarbiausias jo gyvenime žmogus jam šito neleido. Būtent iš mamos gimsta daugelis baimių, kompleksų, blokų, ir daugelis moterų jau nuo pat gimimo stipriai užspaustos."

Bet iš mamos mes taip pat galime gauti ir aukščiausią palaimą ir visišką savęs pripažinimą. Ji gyvenimo šaltinis ir jos pilvas gėrio šaltinis. Jei mama nėštumo metu džiaugėsi, buvo laiminga, su džiugesiu lauke vaikelio, jei jį gynė ir saugojo - tai vaikas gimsta pasitikintis savimi, pripažįstantis savo prigimtį ir iš pat pradžių labai atsipalaidavęs.

Todėl, kaip nepasukus, mama yra tas žmogus, nuo kurio reikia pradėti darbą su savimi. Priimkite mamą - priimkite savo pilvą(savo gyvenimą ir savo prigimtį) - pamilkite save !

Idealu bus išanalizuoti savo vidinį gyvenimą. Įjunkite ramią muziką, įsivaizduokite save mamos pilve, kad jūs surištos virkštele, jūs vienovėje ir neišskiriamos, girdite jos širdies plakimą ir tai pati pati švelniausia muzika jūsų sielai. Reikia įsivaizduoti, kaip mama džiaugiasi Jumis, kaip laukia(net jei realiai ir buvo kitaip). Medituokite į virkštelę, į giliausią jūsų kūnų susijungimą, jūsų gyvenimų vienovę. Priimkite tai, kad esate Vienis. Kvėpuokite vienu ritmu, egzistuokite kartu. Ji jus myli ir jus saugo. Ji maitina Jūsų gyvenimą. Mama.....

"Kvėpuokite ir jauskite ryšį. Gali būti, Jums užsinorės verkti, tai gerai, reikia paverkti - nes taip išeina baimės ir atgimsta artumas."

Šią meditaciją reikia kartoti tiek kartų, kol neateis pilnas suvokimas, kad Jūs esate savo mamos vaikas, kad Jūs jos kraujas ir kūnas, dalis jos. Tai ne tik pagilins santikius, bet ir atneš ramybę ir atsipalaidavimą.TAIP PAT LABAI GERAI SU VYRU ATLIKTI TOKIĄ PRAKTIKĄ

Moteris atsigula ir atsipalaiduoja, užmerkia akis, o vyras tiesiog glosto jos pilvą pagal laikrodžio rodyklę, kartais šiek tiek spausdamas, po to vėl švelniai. Glostyti reikia pilvo zoną kuri arčiausia intymios vietos, kirkšnys. Tantrinėse praktikose moterį ruošia sueičiai su vyru per pilvo masažą. Iš pradžių atliekami kvėpavimo pratimai, kūno masažas, pilvo masažas ir apatinės pilvo dalies, o tada intymus ryšys, kurio metu moteris sugeba patirti Dievišką pasitenkinimą.

'' Reikia įspėti, kad pilvo srityje susirenka daugybė emocijų, kaip gerų, taip ir negatyvių, ir kad prieiti iki malonių pojūčių, reikia išleisti visą negatyvą ,kuris ten susikaupęs."

Paprastai pradžioje, pirmieji pilvo masažo seansai atpalaiduoja baimes, ir jos išeina su ašaromis, raumenų susitraukimais. Baimės visada laiko mus įtampoje, strese, neduoda mums atsipalaiduoti. Todėl pirmiausia Jūs išleiskite savo baimes, paraudokite, o po to ateis ramybė, po kurios patirsite palaimą.

Pilvo masažo metu išlaisvinama daug užspaustos energijos, ir Jūs galite pajausti susijaudinimą. Tai normalu.
Kita priežastis dėl ko atsiranda energijos susikaupimas pilvo srityje - tai stiprios baimės ir sunkūs išgyvenimai: artimų žmonių praradimas, konfliktai santikiuose šeimoje, rimti nusivylimai gyvenime, ilgai laikomas pyktis, apmaudas, stresas, gyvenimo pavojai. Visa tai susikaupe pilve. Juos galima išgyventi per laiškų praktiką, sąmoningą kvėpavimą.MOTERIAI REIKIA IŠMOKTI ATPALAIDUOTI PILVĄ, PRIIMTI JĮ TOKĮ KOKS JIS YRA

Lengvas nėštumas ir gimdymas. Daugelis moterų gauna traumas gimdydamos, dėl įtampos pilve ir dubens srityje. Gimdymo metu svarbu atpalaiduoti pilvą ir visus vidaus organus, kad kūdikiui kelias atsivertų maksimaliai plačiai ir kad jam būtų lengva praeiti. Jei moteris iki gimdymo treniravo pilvo raumenis, bet neužsiiminėjo tempimu - yra didelė rizika gauti traumą ar patempimą.

Teisingas energijos tekėjimas. Kai pilvas atpalaiduotas - energija laisvai kyla į viršų, užpildydama visą moters kūną, maitindama visus energetinius jos centrus.Būtent todėl daugelyje tradicijų moterys nešiojo laisvus drabužius - sarafanus, sarius, kelnes - sijonus, tunikas. Tokia apranga leidžia lengvai energijai tekėti kūnu, bet ir yra sustiprinama dėl kupolo formos drabužių .

Gilus kvėpavimas. Dabar daugelis moterų kvėpuoja pačia viršutine dalimi plaučių, kvėpavimas negilus ir jis neaprūpina pakankamai kūno deguonimi. Jei moters pilvas atsipalaidavęs, tai ji gali kvėpuoti per pilvą visu kūnu. Toks kvėpavimas nuramina, sutaiko su savimi, sudėlioja tvarkingai mintis, atjaunina, suderina energijos tekėjimą kūne, harmonizuoja, padaro moters judesius grakščius ir plastiškus.

Seksualumas ir patrauklumas. Minkštas pilvas vyrams yra labai seksualu. (prisiminkite paveikslą Veneros Gimimas). Todėl, kad moteris švelnumo, minkštumo, atsidavimo simbolis. Stipriems vyrams patinka minkštos moterys, ne tik dėl jų charakterio, bet ir išoriškai. Juk išorė atspindi vidų. Jei jūsų vyras reikalauja iš jūsų treniruoto, sportiško, plokščio pilvo, vadinasi jam patinka stiprios, vyriškos moterys, ir iš jūsų tikisi arba lyderės pozicijos, arba sau lygios, arba jis yra labai paveiktas socialinių reklamų. Nereikia į tai reaguoti. Reikia priimti save ir tada Jus priims ir kiti.

Minkštas pilvas - tai nereiškia kad moteris pilna, net kūdutė mergina gali turėti atpalaiduotą minkštą pilvą, jis atrodo labai moteriškai, su grakščiom linijom. Tai gražu, moteriška, seksualu.
Labiau atpalaiduoti pilvą gali Rytietiški pilvo šokiai, tai geras užsiėmimas moteriai. Tai padės pajusti save labiau patrauklia, moteriška, užburiančia. Šokiai taip pat padeda nuimti apatinės pilvo dalies blokus ir užspaustas vietas.

KO SU PILVU DARYTI NEREIKIA?

- nepalanku pradurti. Tai blokuoja energiją žemesniuose centruose, palieka atjungtas aukštesnes viršutines čakras.
- nepalanku nešioti drabužius, atidengiančius apatinę pilvo dalį. Šioje srityje labai daug seksualinės energijos ir jei moteris ją demonstruoja visiems, ji greitai išsieikvoja.
- nepalanku nešioti aptempiančius drabužius, jie formuoja kūne įtampą ir energija juda pagal vyrišką tipą, formuodama vyriškus charakterio bruožus.

PILVAS - TAI GYVENIMO SIMBOLIS, KAIP JŪS SU JUO ELGSITĖS, KAIP JĮ JAUSITE - TOKS IR BUS JŪSŲ GYVENIMAS !

MOTERIŠKA ENERGIJA


PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top