Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: "Viskas prasideda šiandien" - LIEPOS 29
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
LIEPOS 29 AŠ LAIMĖSIU, KAI SUVOKSIU....KAD NEPAJĖGSIU PASLĖPTI TO, KĄ JAUČIU. Neišreikštas jausmas panašus į guminį raištį, tempi...
LIEPOS 29

liepos 29


AŠ LAIMĖSIU, KAI SUVOKSIU....KAD NEPAJĖGSIU PASLĖPTI TO, KĄ JAUČIU.

Neišreikštas jausmas panašus į guminį raištį, tempiamą iki kritinės ribos. Juo daugiau įsikibsi į tą jausmą, tuo įtampa didės. reikės nusileisti, kitaip guma gali trūkti. Jeigu taip įvyks, kažkas nukentės !

Dažniausiai nerodai tikrų jausmu, nes manai juos esant blogus. Gal prisimeni, kada paskutinį kartą taip jauteisi? Kai su kažkuo pasidalijai savo išgyvenimais, jie buvo išpeikti ir nuginčyti. Atmintis išlieka ir tu neketini dėl to su kuo nors pyktis.

Gal mėgini saugoti kitus žmones nuo savo jausmų. Manai, kad jie nesugebės suprasti tavęs. Nenori įžeisti ar kankinti. Deja, planas nepasiteisino ! Jie jau kenčia ! Kankinasi dėl tavęs, nes giliai viduje jaučia, kad nori kažką jiems pasakyti. Norėdamas nuslėpti savo mintis, turėk omeny: tu visada nesąmoningai susijęs su kitais žmonėmis. Tai reiškia, kad jie žino viską, kai manai, kad jie nieko nežino. Jie, kaip ir tu, tiki, kad gydymas yra glaudžiai susijęs su jausmais. Svarbiausia suvokti - ar nori būti išgydytas?

Iki šiol galbūt nesupratai, kad neišreikštos mintys ir jausmai sukuria įtampą tarp žmonių. Nenutuokei, kad tai, ką jauti, yra svarbu. O jausmų rodymas yra svarbus žingsnelis gydant save ir kitus. Šiandien prašyk Šventosios Dvasios pagalbos ir paramos, ieškant tinkamų žodžių ir palankių progų dalytis išgyvenimais su žmonėmis.

ŠIANDIEN STENGSIUOSI DALYTIS JAUSMAIS, SUTEIKDAMAS JIEMS GYDYMO IR MEILĖS ATSPALVĮ !


Iš knygos
Iyanla Vanzant "Viskas prasideda šiandien"

LIEPOS 29

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top