Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: "Viskas prasideda šiandien" - LIEPOS 30
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
LIEPOS 30 AŠ LAIMĖSIU, KAI SUVOKSIU....KAD NAMUOSE ESU VISADOS LAUKIAMAS Tavo viduje yra vietelė, vadinama namais. Tai visai ne ...
LIEPOS 30

LIEPOS 30AŠ LAIMĖSIU, KAI SUVOKSIU....KAD NAMUOSE ESU VISADOS LAUKIAMAS

Tavo viduje yra vietelė, vadinama namais. Tai visai ne namas ar buveinė, kurioje praleidai vaikystę. Namai, esantys tavyje, yra vieta, kur gyvena Dievas. Ten saugu ir daug meilės. Šiuose namuose rasi visko, ko prireiks ar ko užsigeisi. Juose sulauksi paramos, patirsi komfortą, ramybę bei besąlygišką nuolankumą. Čia niekas neteis ir niekas neįsižadės. Niekada nebūsi išprašytas ar apleistas. Šiuose namuose, tavo dieviškuose namuose, Viešpats pasirengęs užliūliuoti. Kai pabusi iš sapnų ir šio pasaulio košmarų, Dievas bus šalia ir lauks tavęs.

Bet kada, bet kuriuo laiku gali eiti namo. Tau nereikės krautis daiktų ar ilgai planuoti. Gali pareiti namo, net jei neturi nei grašio su savimi! Gali išvengti baisių, grėsmingų arba labai sunkių situacijų. Gali pabėgti nuo negerų, nemylinčių žmonių ir eiti namo. Grįžęs gausi atsakymus, nuovoką, supratimą ir viską, ko tau prireiks, kad pasaulietiškas gyvenimas būtų daug malonesnis. Gali išsiugdyti jėgą, ištvermę ir drąsą, kurių prireiks bendraujant su pasauliu ir žmonėmis. Kai pavargsi spręsdamas aplinkinių ir savo gyvenimo problemas - keliauk namo!

Visada lengva pareiti į namus. Štai ką turėtum padaryti: giliai įkvėpk, užsimerk, įsivaizduok save jauną, pažeidžiamą ir apleistą vaiką; pajusk savo skausmą, baimę ir diskomfortą. Kai ten nukeliausi, ištark balsu: "Dieve Tėve, Motina, aš gyžtu namo!". Kupinos meilės ir gėrio Viešpaties durys tuoj pat atsivers. Stebuklingai atsidursi ten, kur turėtum būti - namie, Dievo širdyje.

Iki šiol galbūt nežinojai, kad širdyje yra vieta, vadinama namais. Šiandien įprask eiti namo kiekvieną kartą, kai tik ko nors prireikia.

ŠIANDIEN STENGSIUOSI RASTI KELIĄ Į NAMUS !

Iš knygos
Iyanla Vanzant "Viskas prasideda šiandien"

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top