Saraswati Krautuvėlė Saraswati Krautuvėlė Author
Title: NEKEPTAS MEDUOLIŲ TORTAS SU BANANAIS
Author: Saraswati Krautuvėlė
Rating 5 of 5 Des:
NEKEPTAS MEDUOLIŲ TORTAS SU BANANAIS Mums reikės : 600 gr. meduolių 400 gr, grietinės arba jogurto 2 valgomi šaukštai citrinos s...
NEKEPTAS MEDUOLIŲ TORTAS SU BANANAIS


NEKEPTAS MEDUOLIŲ TORTAS SU BANANAIS


Mums reikės :


600 gr. meduolių
400 gr, grietinės arba jogurto
2 valgomi šaukštai citrinos sulčių
4 - 5 bananai ( priklausomai nuo dydžio)
Galima dar riešutų, kokoso drožlių, razinų, šviežių ar šaldytų uogų.

Gaminame iš karto į apvalią tortui skirtą formą 22 - 26 cm. Meduolius sutrupiname rankomis, kad liktų stambesni gabaliukai.
Grietinę išplakame su citrinos sultimis (keletą minučių). Galima net išmaišyti ranka.
Bananus supjaustome stambesnėmis riekelėmis.

Meduolių masę padaliname į dvi didesnes dalis ir paliekame šiek tiek (saują) viršutiniam sluoksniui. Bananus taip pat paskirstome , kad užtektų dviems dalims.

Iš pradžių į tortinę beriame meduolių dalį. Tuomet pilame puse grietinės masės ir ant jos klojame bananus. Galima barstyti riešutų, razinų, ar ką tik mėgstate. Tada vėl darome antrą meduolių sluoksnį - vienodai užbarstome ir paskirstome trupinius, vėl pilame grietinės dalį, dėliojame likusius bananus. Truputį paslegiame nestipriai ranka, kad torto sluoksniai geriau susigulėtų. Apibarstome likusia meduolių mase, galima pabarstyti kokosu drožlių, migdolų riekelėmis ar kaip jums patinka.

Statome į šaldytuvą geriausiai per naktį, arba bent jau 3 - 4 valandoms.

Kas mėgstate saldžiau, galite įdėti cukraus pudros į grietinę, nors šiaip pilnai saldumo pakanka ir taip. Galima meduolius ne trupinti, o pjaustyti riekelėmis, tik tuomet reikės šiek tiek daugiau laiko palaikyti vėsiai, kol viskas gerai įsigers. Jei dėsite rūgštesnių vaisių ar uogų, reikėtų pasaldinti grietinę. Skaniausiais tortas būna pastovėjęs parą !

Tai tikrai puikaus skonio, daug laiko ir produktų nereikalaujantis tortukas.

Skanaus !

NEKEPTAS MEDUOLIŲ TORTAS SU BANANAIS

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top