Vaida Vaida Author
Title: SUTUOKTINIŲ CHARAKTERIAI PANAŠŪS
Author: Vaida
Rating 5 of 5 Des:
SUTUOKTINIŲ CHARAKTERIAI PANAŠŪS Sutuoktiniai turi vienodus charakterio bruožus, ką labai sunku pripažinti, juk viena ir tok...

SUTUOKTINIŲ CHARAKTERIAI PANAŠŪS
Sutuoktiniai turi vienodus charakterio bruožus, ką labai sunku pripažinti, juk viena ir tokia pati charakterio savybė vyrui ir moteriai pasireiškia skirtingai - priešingai. Poroje žmonės papildo vienas kitą, o jų asmenybės identiškos 100 %. Jei yra koks nors trūkumas pas vieną, tai ir kitas jį būtinai turi. 
Moteriški trūkumai mažiau matomi iš pirmo žvilgsnio, o vyrų labiau išreikšti. Pavyzdžiui, pas piktą vyrą bus įsižeidžianti, užgauli žmona, todėl, kad pyktis moteriškame kūne pasireiškia kaip įsižeidimas. Pas tinginį ir neatsakingą, žmona bus nepaklusni. Pas godų - slapta. Alkoholikas ir kietos, sausos širdies žmona verti vienas kito. 
Svarbu taip pat žinoti, kad vyro ir žmonos psichika surišta, kaip susiliejantys indai. Jei pasikeis vienas, tai ir kitas paskui jį automatiškai. Žmogui reikia dirbti su savim, kai kažkas kitame nepatinka. Tai veikia, o štai kritika tik dar labiau gadina situaciją. Dosnus vyras - kantri žmona, dosnus - nuoširdi ir atvira su juo, atsakingas - rūpestinga, blaivus - mylinti ir švelni. 

O. G. Torsunovas

PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top