Vaida Vaida Author
Title: UKRAINIETIŠKAS KOMPOTAS IŠ DŽIOVINTŲ VAISIŲ - UZVARAS
Author: Vaida
Rating 5 of 5 Des:
UKRAINIETIŠKAS KOMPOTAS IŠ DŽIOVINTŲ VAISIŲ - UZVARAS Tai pats skaniausias pasaulyje kompotas. Tas, kas nors kartą paragavo padorų kom...

UKRAINIETIŠKAS KOMPOTAS IŠ DŽIOVINTŲ VAISIŲ - UZVARAS

Tai pats skaniausias pasaulyje kompotas. Tas, kas nors kartą paragavo padorų kompotą, pritars mums visu 100 balų !Taigi, uzvaras - tai ukrainietiškas kompotas iš džiovintų vaisių. Beje, džiovintų vaisių sudėtis gali būti bet kokia, bet klasikiniame recepte - obuoliai, kriaušės(būna tokios su dūmo skoniu - rūkytos), slyvos( taip pat geriausiai rūkytos). 

Be džiovintų obuolių, kriaušių ir slyvų, nepamaišys ir razinos, džiovintos vyšnios, ar kitos uogos, abrikosai, erškėtuogės. Galima dėti ir apelsino žievelės, bet nedaug, kad neapkarstų.
Gaminamas labai paprastai, bet reikalauja dėmesingumo. 

Praplauname džiovintus vaisius, užpilame vandeniu. Vaisių turi būti daug, uzvaras - labai skalsus gėrimas. Vandens turi būti kažkur tris kartus daugiau negu džiovintų vaisių, tada jie nuvirs ir viskas pavyks puikiai.  Įjungiame nedidelę ugnį ir verdame iki užvirimo. Po to verdame ant mažos ugnies dar 30 minučių ir išjungiame. 
Uzvaras bus skanesnis, jei leisite jam pastovėti dar kokias pora valandų. 
Jis labai skanus kaip šiltas, taip ir pravėsęs. 

Galima dėti cukraus arba medaus, nors tai nėra būtina, bet jeigu norisi :)
Šis gėrimas labai tinka žiemos šventėms, bet, manau puikiai tiks skanauti ir visą žiemą. 

SKANAUS !PATIKO? PASIDALINK! ;)

Post a Comment Blogger

Receptai

 
Top